International Clinic of Rehabilitation International Clinic of Rehabilitation


Pomiretska Str. 37, 82200
Truskavets, Ukraine
+38 (03247) 65200
EnglishGermanUkrainianRussianPolishEspañolFrançaisRomanianArabian
REHABILITATION OF PATIENTS WITH CEREBRAL PALSY (CP)
NewsClinicTreatmentFor PatientsSciencePublicationsAbout CPGuestbook
Login into system
Contacts
Links
Site Map


Patients comments

     HONcode accreditation seal.
We comply with the HONcode standard for health trust worthy information:
verify here.

Updated: 14.07.2014

Анастасія Крохмаль
Ukraine Полтавська обл 

ДЦП – такий страшний діагноз поставили нашій дочці в 2 роки. Ми пробували різні методи лікування: Войта терапію, медикаментозне лікування, по методу Хохлова, їзда на велосипеді, плавання і т.д., але нажаль жоден з цих методів не приніс нам бажаного результату, поки ми не приїхали в Міжнародну клініку відновного лікування.

По завершенню першого курсу лікування, ми побачили позитивні результати: знизився м`язевий тонус ніг, зменьшилось слюновиділення, збільшився словарний запас, дитина стала більш активна у спілкуванні.

Дівчинка дуже здібна, любить спілкуватись, легко адаптується і швидко знаходить спільну мову. Любить займатись в колективі, швидко сприймає щось нове, добре розмовляє, любить співати, малювати і мріє навчитись танцювати.

Зараз ми закінчуємо другий курс і результати нас задовільняють – почала краще ходити тримаючись за одну ручку і пробує самостійно стояти. Ми хо чемо продовжувати лікування в клініці, і надіємось, що з хорошими результатами нашу дочку чекають великі і світлі перспективи в житті.

Велике спасибі доктору медичних наук, професору В.І. Козявкіну і всьому медичному персоналу клініки за допомогу, підтримку і їх нелегку працю.

28-08-2004
back
   If you want leave comments here, please log in or register first
© 2004-. International Clinic of Rehabilitation. Privacy Policy © 2004-. WebMaisternia - TYPO3 CMS implementation & professional web development