International Clinic of Rehabilitation International Clinic of Rehabilitation


Pomiretska Str. 37, 82200
Truskavets, Ukraine
+38 (03247) 65200
EnglishGermanUkrainianRussianPolishEspañolFrançaisRomanianArabian
REHABILITATION OF PATIENTS WITH CEREBRAL PALSY (CP)
NewsClinicTreatmentFor PatientsSciencePublicationsAbout CPGuestbook
Login into system
Contacts
Links
Site Map


Patients comments

     HONcode accreditation seal.
We comply with the HONcode standard for health trust worthy information:
verify here.

Updated: 14.07.2014

Олеся Дружиніна
Ukraine Сахалінська обл. 
Email: sinsvetlana@rambler.ru
Моя дитина почала ходити - це дуже радісна подія в нашому житті. Кличуть її Олеся, нам 1 рік і 2 міс, діагноз правобічний геміпарез.
Що дитина хвора, ми зрозуміли коли їй було 2 місяці. Були стиснуті кулачки і вона лежала дугою на праву сторону. Нам сказали, що пару масажів і все пройде, але до півроку я зрозуміла, що все набагато серйозніше. В 10 місяців лікарі говорили про ДЦП і нам поставили інвалідність. Дитина відставала у фізичному розвитку.
Випадково по телевізору в програмі "Здоров'я" ми вперше почули про метод лікування проф. Козявкіна В.І. і про його клініку в м. Трускавець. Вислали необхідні документи і приїхали, коли дитині було 11 місяців. Ми живемо далеко, на Сахаліні, але не дивлячись на всі труднощі з дорогою ми поїхали, поїхали за надією. Після першого курсу я відразу помітила поліпшення. Знизився м'язовий тонус, дитина стала більш активною і вона почала стояти без підтримки.
Нам дуже допомогло лікування в клініці проф. Козявкіна, тут не лікують ліками, тут лікують руками, щиро сердечною теплотою і турботою. Потрапляючи сюди потрапляєш в інший світ, де немає косих поглядів і дурних питань.
Через півтора місяці після лікування Олеся почала ходити. Перші кроки такі невпевнені, але такі довгоочікувані. Я дивилася на неї зі сльозами радості на очах. Хочу звернутися до батьків. Якщо ви помітили в дитини відхилення у фізичному розвитку дуже важливо не баритися, не сподіватися, що все саме пройде і відновиться , треба якнайшвидше звертатися до гарних фахівців і лікарів. Поки дитина маленька ймовірність виздоровлення набагато вище.
Вона посміхається і ця посмішка вам, вам усім, хто допомагає і лікує діток. Величезне людське спасибі за вашу теплоту і розуміння. Немає нічого прекраснішого, коли дитина здорова і щасливий. Я дуже вдячна проф. Козявкіну В.І., що він знайшов метод лікування і створив цей маленький світ з великими перемогами. І ще хочу подякувати нашому улюбленому таткові і всім моїм близьким людям, що допомагають нам у важкий період нашого життя. Спасибі Світлана.
22-09-2004
back
   If you want leave comments here, please log in or register first
© 2004-. International Clinic of Rehabilitation. Privacy Policy © 2004-. WebMaisternia - TYPO3 CMS implementation & professional web development