International Clinic of Rehabilitation International Clinic of Rehabilitation


Pomiretska Str. 37, 82200
Truskavets, Ukraine
+38 (03247) 65200
EnglishGermanUkrainianRussianPolishEspañolFrançaisRomanianArabian
REHABILITATION OF PATIENTS WITH CEREBRAL PALSY (CP)
NewsClinicTreatmentFor PatientsSciencePublicationsAbout CPGuestbook
Login into system
Contacts
Links
Site Map


Patients comments

     HONcode accreditation seal.
We comply with the HONcode standard for health trust worthy information:
verify here.

Updated: 14.07.2014

Майя Шуляк
Ukraine Донецька обл. 

Про клініку ми довідалися зі спілкування з батьками нашого міста, чиї діти мають подібний діагноз. Відгуки були тільки позитивними й усі, хто один раз пройшов курс реабілітації в центрі прагне пройти його повторно, а деякі родини по кілька разів. Перший курс лікування ми пройшли, коли нашій дитині було 11 місяців (про діагноз довідалися в 11 міс.). Після реабілітації знизився м'язовий тонус, дівчинка стала більш уважною, цікавиться оточуючими людьми і предметами. На п'ятий день після повернення додому почала самостійно сідати, трохи пізніше почала вставати на ніжки в манежі. Зараз вона потроху пересувається вздовж дивана й активно повзає. Сподіваємося, що після другого курсу, якийми пройшли в 1 рік 2 місяці, покращиться як фізичний так і психо-емоційний розвиток нашої дитини. Вірю, що навчимося ходити самостійно і почуємо перші склади. Велике спасибі В.І. Козявкіну, завдяки талантові і зусиллям якого була заснована клініка. І величезне спасибі всьому персоналу реабілітаційного центру, завдяки роботі якого маленькі досягнення, що з'явилося у дитини, вселяють у нас надію на подальше поліпшення.

P.S. Велике спасибі колективові економічного відділу ВАТ "Авдєєвский коксохімічний завод", особисто головному економістові заводу Маяцькій Наталі Григорівні і голові профспілкового комітету заводу Вороніну Володимиру Михайловичу за надану можливість пройти другий курс реабілітації.
22-09-2004
back
   If you want leave comments here, please log in or register first
© 2004-. International Clinic of Rehabilitation. Privacy Policy © 2004-. WebMaisternia - TYPO3 CMS implementation & professional web development