International Clinic of Rehabilitation International Clinic of Rehabilitation


Pomiretska Str. 37, 82200
Truskavets, Ukraine
+38 (03247) 65200
EnglishGermanUkrainianRussianPolishEspañolFrançaisRomanianArabian
REHABILITATION OF PATIENTS WITH CEREBRAL PALSY (CP)
NewsClinicTreatmentFor PatientsSciencePublicationsAbout CPGuestbook
Login into system
Contacts
Links
Site Map


Patients comments

     HONcode accreditation seal.
We comply with the HONcode standard for health trust worthy information:
verify here.

Updated: 14.07.2014

Анастасія Ласкорунська
Ukraine Вінницька обл.  TEL: 8-097-90-26-729

        Ми приїхали в реабілітаційний центр професора Козявкіна В.І. з Настюшою на 1-ший курс реабілітації в жовтні 2005 р. Діагноз - ДЦП, спастична диплегія, затримка мовного та психічного розвитку. В дитини було погано з лівою стороною. Вона не стояла самостійно і не ходила, погано сідала з любого положення. Виразність у мові також була не на вищому рівні.
        Пройшовши 1- ий курс, ми помітили позитивні зміни. Помічали ми їх вже через тиждень після проведеного курсу, а саме: Настуся почала вільніше рухатись, краще брати предмети лівою рукою, сідати на диван спустивши ноги, і не боятись як раніше. Покращилась вимова, стала виразніша. На 2-гий курс ми приїхали 8 лютого 2006р. Наша донька на 4-ий день на занятті ЛФК зробила перші в своєму житті кроки! Їх було більше десяти. Моїй радості не було меж. Це невимовна радість, яку кожна мама мріє відчути, а особливо та, в якої дитина має діагноз ДЦП.
        Ми мріяли, ми сподівалися, ми боролись – ось результат. Також в нас є ще син Сергій 1996р. У нього також ДЦП. З ним ми приїхали на 3-ій курс лікування. І хочу сказати, що проблеми, з якими ми звернулися 1-ий раз залишились позаду. З кожним новим приїздом ми рухаємося вперед, долаючи крок за кроком свої проблеми.
        Вся наша родина висловлює велику вдячність медичному персоналу за їхню наполегливість, любов, доброту та чуйність, за тепло, яким зігрівають пацієнтів, за турботу, якою оточують.
        Хочу закликати всіх батьків: Боріться і ви переможете цю страшну хворобу, не опускайте рук. Не дайте їй перемогти Вас. Наберіться мужності і терпіння. Повірте в своїх дітей.
        В центрі відновного лікування Володимира Ілліча радо зустрінуть кожного пацієнта і простягнуть міцну руку підтримки.
        Низький уклін Вам – працівники центру.
        З повагою сім’я Ласкорунських.
18-02-2006
back
   If you want leave comments here, please log in or register first
© 2004-. International Clinic of Rehabilitation. Privacy Policy © 2004-. WebMaisternia - TYPO3 CMS implementation & professional web development