International Clinic of Rehabilitation International Clinic of Rehabilitation


Pomiretska Str. 37, 82200
Truskavets, Ukraine
+38 (03247) 65200
EnglishGermanUkrainianRussianPolishEspañolFrançaisRomanianArabian
REHABILITATION OF PATIENTS WITH CEREBRAL PALSY (CP)
NewsClinicTreatmentFor PatientsSciencePublicationsAbout CPGuestbook
Login into system
Contacts
Links
Site Map


Patients comments

     HONcode accreditation seal.
We comply with the HONcode standard for health trust worthy information:
verify here.

Updated: 14.07.2014

Роман Мазур
Ukraine Полтавська обл.   TEL: 77-78-18

Мені 23 року. Я ріс нормальним хлопцем, як усі діти, але з 10 р. поступово почав втрачати набуті раніше функції мови, погіршувався мій стан в руховому плані. Звертаючись до лікарів я отримував тільки медикаментозне лікування,яке ніякої користі мені не приносило. Дізнавшись про МКВЛ зразу ж почав лікування. На даний момент я пройшов 2 курси лікування, після яких став активніше рухатися, став самостійнішим. Мені дуже цікаво лікуватися, тому що з кожним займаються індивідуально, дають поради для заняття вдома. Сама клініка розташована в мальовничій місцевості серед Карпатських гір, де і повітря лікувальне. Думаю і вірю, що зможу відновити усі свої втрачені функції.
Дуже сумно, що так пізно дізналися про метод В.І.Козявкіна, але уже з першого курсу ми повірили у це лікування. Надіємося і віримо професору Козявкіну і всій його команді. Переконані, що він зможе допомогти Ромчику.
14-02-2005
back
   If you want leave comments here, please log in or register first
© 2004-. International Clinic of Rehabilitation. Privacy Policy © 2004-. WebMaisternia - TYPO3 CMS implementation & professional web development