International Clinic of Rehabilitation International Clinic of Rehabilitation


Pomiretska Str. 37, 82200
Truskavets, Ukraine
+38 (03247) 65200
EnglishGermanUkrainianRussianPolishEspañolFrançaisRomanianArabian
REHABILITATION OF PATIENTS WITH CEREBRAL PALSY (CP)
NewsClinicTreatmentFor PatientsSciencePublicationsAbout CPGuestbook
Login into system
Contacts
Links
Site Map


Patients comments

     HONcode accreditation seal.
We comply with the HONcode standard for health trust worthy information:
verify here.

Updated: 14.07.2014

Марія Жабинець
Ukraine м. Київ 

Низький уклін всім працівникам Інституту проблем медичної реабілітації, завдяки вам наша дитина має змогу жити, пізнавати світ.

В 1999 р. вперше, тяжко хворою ми привезли Марійку до Трускавця. Дівчинка мала тяжкі судоми, лише 20% зору, багато кістових утворень в голівці, що з часом злились в одну кісту, горбик на грудній клітці, дитя не мало волосся, було вигнуте голівкою до хребта, повністю розумово відсталою з великою спастикою рук та ніг. Дівчинка самостійно не ходила, не сиділа не поверталась, їла лише перетерту їжу.

На протязі п’яти років лікування в Інституті проблем медичної реабілітації в дитини зникли судоми, відновився зір, повторне обстеження МРТ показало, що велика кіста розійшлася. Марійка почала розумово розвиватися, минули ночі, що дитина проводила без сну. На даний час Марієчка самостійно утримує голівку, має гарне волосся, вимовляє багато звуків, горбик, що утворився на грудній клітці – розійшовся. Зникла велика спас-тика рук та ніг. Марійка почала повзати з допомогою. Залюбки переглядає книги, любить слухати музику. Дитина залюбки висловлює звуками свої вподобання, прекрасно реагує на звернену мову, оточуючий світ.

Постійне заняття з дитиною, масаж, лікувальна фізкультура, водні процедури, за методом проф. В.І. Козявкіна дали великі позитивні результати. На даний час Марійка не приймає ніяких медичних препаратів, оперованою не була.

Ми, батьки, висловлюємо щиру подяку професору Козявкіну В.І. і щиро віримо в те, що з часом наша Марієчка зможе самостійно зайти до Інституту і вільно говорити, адже „...дорогу одолеет идущий”.

11-08-2004
back
   If you want leave comments here, please log in or register first
© 2004-. International Clinic of Rehabilitation. Privacy Policy © 2004-. WebMaisternia - TYPO3 CMS implementation & professional web development