International Clinic of Rehabilitation International Clinic of Rehabilitation


Pomiretska Str. 37, 82200
Truskavets, Ukraine
+38 (03247) 65200
EnglishGermanUkrainianRussianPolishEspañolFrançaisRomanianArabian
REHABILITATION OF PATIENTS WITH CEREBRAL PALSY (CP)
NewsClinicTreatmentFor PatientsSciencePublicationsAbout CPGuestbook
Login into system
Contacts
Links
Site Map


Patients comments

     HONcode accreditation seal.
We comply with the HONcode standard for health trust worthy information:
verify here.

Updated: 14.07.2014

Діма Берназ
Ukraine м.Одеса 

        З загрозою ДЦП ми зіткнулись ще з народження. Діма народився маленький та сам не дихав 30 днів. Одразу після виписки ми почали працювати. Перепробували багато методик, центрів в Україні, медикаментів. Пройшли всі можливі обстеження. На цей час у нас ДЦП - діплегія. Однак ми вже ходимо за одну ручку.
        Про центр Козявкіна ми вперше почули від батьків, які вже тут були. Порадились з лікарями нашого центру (ми з Одеси і лікуємось у „Домі з Ангелом”). Так, ми 6 березня 2006 року перший раз приїхали в цей центр. І я дуже вдячна своїм лікарям за добру пораду.
        Після першого курсу лікування ми почали повзати на четвереньках та вставати у ліжку. Для нас це дуже велике досягнення. Зараз ми знаходимся на другому курсі лікування і я сподіваюсь, що результати будуть не гірші за перші.
        На цей час я з впевненістю можу сказати, що самі кращі це 2 центри: центр Козявкіна в Трускавці і „Дім з Ангелом” в Одесі (це не тому, що я там живу). І я дуже дякую всім лікарям і персоналу, які вложили свої зусилля та душу в мою дитину, тому що в мене одна надія на Вас і на Бога.
        З повагою Наталя Берназ (мама Діми Берназа). м. Одеса
12-10-2006
back
   If you want leave comments here, please log in or register first
© 2004-. International Clinic of Rehabilitation. Privacy Policy © 2004-. WebMaisternia - TYPO3 CMS implementation & professional web development