International Clinic of Rehabilitation International Clinic of Rehabilitation


Pomiretska Str. 37, 82200
Truskavets, Ukraine
+38 (03247) 65200
EnglishGermanUkrainianRussianPolishEspañolFrançaisRomanianArabian
REHABILITATION OF PATIENTS WITH CEREBRAL PALSY (CP)
NewsClinicTreatmentFor PatientsSciencePublicationsAbout CPGuestbook
Login into system
Contacts
Links
Site Map


Patients comments

     HONcode accreditation seal.
We comply with the HONcode standard for health trust worthy information:
verify here.

Updated: 14.07.2014

Олексій Бєлогорський
Ukraine Київ 

Ми з сином попали в клініку проф. Козявкіна, коли Олексію було 4 роки. До цього у нас не було ніякої надії. Куди ми тільки не звертались, в тому числі і за кордон , відповідь була одна: наше захворювання – врождена прооперована спинно-мозгова грижа, парапарез нижніх кінцівок, порушення функції тазових органів – невиліковне. Олексій не відчував ніжок, не міг стати на стопочки, через не тримання сечі у нього були безкінечні пієлонефрити, а через не тримання кала він не міг знаходитись в колективі.

Після першого ж курсу лікування Олесь вперше став на стопи, які до цього висіли як шматинки. З кожним новим курсом лікування я зауважила, що мертві ножки дитини поступово відживають, чутливість відновлюється. Зупинилось не тримання калу, краще почав працювати сечовий міхур, перестав загострюватись хронічний пієлонефрит.

Олесю зараз 8 років. Ми лікуємось в клініці вже 5-й рік. І обов’язково між курсами займаємось вдома. Тепер моя дитина стала зовсім інакшою. Він повністю сам себе обслуговує. Ходить з палочками, піднімається самостійно по сходах, швидко їздить на велосипеді. Він може піти, куди йому потрібно і зайти в любе приміщення, піднятись по сходах на любий поверх. Олексій цілий день утримує кал і, тому може знаходитись цілий день в любому колективі. І головне він веселый, життєрадісний і почуває себе повноцінною людиною. За це велике спасибі прекрасному колективу клініки проф. В.І. Козявкіна! Вона стала для нас прекрасним казковим палацом, де творяться справжні чудеса!


11-08-2004
back
   If you want leave comments here, please log in or register first
© 2004-. International Clinic of Rehabilitation. Privacy Policy © 2004-. WebMaisternia - TYPO3 CMS implementation & professional web development