International Clinic of Rehabilitation International Clinic of Rehabilitation


Pomiretska Str. 37, 82200
Truskavets, Ukraine
+38 (03247) 65200
EnglishGermanUkrainianRussianPolishEspañolFrançaisRomanianArabian
REHABILITATION OF PATIENTS WITH CEREBRAL PALSY (CP)
NewsClinicTreatmentFor PatientsSciencePublicationsAbout CPGuestbook
Login into system
Contacts
Links
Site Map


Patients comments

     HONcode accreditation seal.
We comply with the HONcode standard for health trust worthy information:
verify here.

Updated: 14.07.2014

Ірина і Мар`яна Солодкіни
Ukraine м.Одеса 

Перший курс ми проходили в 2003 році Іра не ходила, повзала, сиділа тільки на колінах, права рука погано працювала і кисть погано відкривалась. Після курсу лікування знизився м`язевий тонус, вона вперше відірвалась від стіни і простояла декілька секунд самостійно. Краще почала відкривати долоню. Мар`яна до лікування сильно косила очками, була сильна слюнотеча, була виражена клешоногість. Після лікування слюнотеча зменшилась, очки перестали косити, ножки розслабились, почала рівніше ходити.

Після другого курсу лікування Іра почала відриватись від стіни робити 5-6 кроків самостійно, покращився зір. Вона бавиться в „ тосі-тосі” і використовує праву ручку. У Мар`яниы зовсім пройшла слюнотеча, стала більш енергійною, почала говорити багато нових слів і говорить реченнями.

Зараз ми на третьому курсі лікування. У Іри на даний момент добре розслабились ніжки, стала частіше ставати на п`ятку при ході за ручку. У Мар`яни розслабились ніжки і ми надіємось на краще.

Дякую вам за лікування. Нам дуже у вас подобається. Ми дійсно дістаємо задоволення від лікування в вашому центрі. Дай Бог всім вам здоров`я і щастя.

З повагою сім`я Солодкіних


07-09-2004
back
   If you want leave comments here, please log in or register first
© 2004-. International Clinic of Rehabilitation. Privacy Policy © 2004-. WebMaisternia - TYPO3 CMS implementation & professional web development