International Clinic of Rehabilitation International Clinic of Rehabilitation


Pomiretska Str. 37, 82200
Truskavets, Ukraine
+38 (03247) 65200
EnglishGermanUkrainianRussianPolishEspañolFrançaisRomanianArabian
REHABILITATION OF PATIENTS WITH CEREBRAL PALSY (CP)
NewsClinicTreatmentFor PatientsSciencePublicationsAbout CPGuestbook
Login into system
Contacts
Links
Site Map


Patients comments

     HONcode accreditation seal.
We comply with the HONcode standard for health trust worthy information:
verify here.

Updated: 14.07.2014

Мар’ян Садовський
Ukraine Стрий  

Мар’ян вперше попав у клініку у травні 2004 р. в віці 1 рік. На той момент дитина не ходила, повзала по-пластунськи і не стояла. Слабо використовувала праву руку. Після лікування відбувся швидкий розвиток сина:він почав стояти, а вже через місяць пішов, з часом навчився присідати, залазити на крісло, тримати олівця і зробив перші спроби в малюванні. Разом з фізичним розвитком відбувався і розвиток мовлення.
Протягом 2 курсу, слід відзначити, що дитина із задоволенням займається з своїм інструктором на заняттях ЛФК, стала активною і прагне до спілкування з дітьми. Навчився самостійно виходити і сходити по тренувальних сходах тримаючись за поручні, копати м’яча, краще залазити і злазити з кріселка. Також відбулося збагачення словникового запасу.
Персонал в клініці уважний, доброзичливий, стараються знайти підхід до кожної дитини, прислухаються до побажань і зауважень батьків. Тут почуваєш себе комфортно, затишно і спокійно за дитину. Адже методи лікування є практично безболісні і активізують дитячий організм боротися з хворобою самостійно, дають позитивний ефект.
22-11-2004
back
   If you want leave comments here, please log in or register first
© 2004-. International Clinic of Rehabilitation. Privacy Policy © 2004-. WebMaisternia - TYPO3 CMS implementation & professional web development