International Clinic of Rehabilitation International Clinic of Rehabilitation


Pomiretska Str. 37, 82200
Truskavets, Ukraine
+38 (03247) 65200
EnglishGermanUkrainianRussianPolishEspañolFrançaisRomanianArabian
REHABILITATION OF PATIENTS WITH CEREBRAL PALSY (CP)
NewsClinicTreatmentFor PatientsSciencePublicationsAbout CPGuestbook
Login into system
Contacts
Links
Site Map


Patients comments

     HONcode accreditation seal.
We comply with the HONcode standard for health trust worthy information:
verify here.

Updated: 14.07.2014

Анастасія Чуйко
Ukraine Тернопільська обл 

Поступили в клініку з діагнозом ДЦП, синдром спастичного тетрапарезу з перевагою ніг, в стадії повзання по – пластунськи, в фазі лежання з контролем голови.
1-й курс ми проходили в серпні 2003р. З перших днів лікування помітили зміни. Настя розслабилась, стала гнучкішою, почала вільніше рухати ногами. Вдома почала проситись в туалет, повзати по-пластунськи, стояти на чотирьох, почала сідати “між п’ятками”, краще говорити.
Другий курс- лютий 2004р. Під час лікування у Насті знизився м’язевий тонус у кінцівках, збільшився об’єм активних та пасивних рухів у суглобах, почала сидіти, краще стояти, опускатися при стоянні та хотьбі на повну стопу,стала активніша.
Зараз ми проходимо 3-й курс лікування. До цього часу Настя навчилася повзати на чотивереньках, добре розвинулась мова, логічне мислення, впевнено сидить в кріслі з опущеними ногами, пробує самостійно їсти, пити, вдягатися, роздягатися. Стоїть на колінах біля опори, сідає між пятками і бавиться, може самостійно стояти біля опори. Ми задоволенні результатами лікування. Треба віддати належне добре поставленій роботі медперсоналу клініки – враховується вік і час зручний для пацієнтів, панує доброзичлива аура. Ми й надалі плануємо тут лікуватися
06-10-2004
back
   If you want leave comments here, please log in or register first
© 2004-. International Clinic of Rehabilitation. Privacy Policy © 2004-. WebMaisternia - TYPO3 CMS implementation & professional web development