International Clinic of Rehabilitation International Clinic of Rehabilitation


Pomiretska Str. 37, 82200
Truskavets, Ukraine
+38 (03247) 65200
EnglishGermanUkrainianRussianPolishEspañolFrançaisRomanianArabian
REHABILITATION OF PATIENTS WITH CEREBRAL PALSY (CP)
NewsClinicTreatmentFor PatientsSciencePublicationsAbout CPGuestbook
Login into system
Contacts
Links
Site Map


Patients comments

     HONcode accreditation seal.
We comply with the HONcode standard for health trust worthy information:
verify here.

Updated: 14.07.2014

Віктор Дзьобак
Ukraine Миколаїв 

Перший курс лікування в реабілітаційному центрі „Еліта” ми проходили, коли Віктору було 10 місяців. До того, як ми потрапили до „Еліти”, дитина оглядалася багатьма фахівцями. Прогнози були невтішними : дитина буде „ круглий нуль”, а саме ні ходити ні говорити не буде. А також буде відставати ще й у „розумовому розвитку”.
Після цих невтішних оглядів ми потрапили до спеціалістів „Еліти”. Після ретельних оглядів і аналізу мед. Обстежень мені сказали зовсім протилежне, що дитина в психологічному плані розвивається нормально, але є відставання в фізіологічному відношенні. Але дивлячись на це, дитина буде і сидіти і ходити.
Віктор почав сидіти в 8 місяців, а ходити – після проведеного одного курсу лікування – в 1 рік 8місяців.
Після того, як ми потрапили в мед. Центр „Еліта”, я вже більше нікуди не зверталася, тому що вважаю це не доцільним.
Зараз дитині 9 років Ми лікуємося тут 8 раз, стараємося приїжджати хоча б 1 раз в рік. Віктор закінчив 3 клас на „ високий рівень” з оцінками 10, 11, 12 балів. Має чудову пам`ять, прекрасно рахує і грамотно пише. Не дивлячись на його діагноз, Віктора в школі дуже хвалять вчителі. Він уже 3 роки ходить на гурток англійської мови і не погано володіє розмовною мовою.
Дитина крім того, що займається на рівні зі своїми ровесниками, ні в чому їм не поступаючись, чудово катається на велосипеді, грає у футбол, баскетбол.
Зараз Віктор з діагнозом „ правобічний геміпарез” практично все робить сам. Він самостійно ходить в школу, по магазинах в перукарню. Сам бере собі їсти прибирає в квартирі, вмивається, чистить зуби.
Я це все – дякуючи Богу та працівникам центру „Еліта”. Ви не тільки лікуєте наших дітей у фізичному плані, допомагаєте їм перший раз сісти, зробити перший крок та сказати перше слово „МАМА” , але й лікуєте наші розбиті батьківські серця, вселяєте в них віру та надію на краще.
Велике вам батьківське „спасибі” за високу професійність та кваліфікацію, за ніжні руки та чуйні серця!
З повагою мама Дзьобака Віктора Андрійовича –Мар`яна Петрівна.Львівська обл. м.Миколаїв.
27-06-2005
back
   If you want leave comments here, please log in or register first
© 2004-. International Clinic of Rehabilitation. Privacy Policy © 2004-. WebMaisternia - TYPO3 CMS implementation & professional web development