International Clinic of Rehabilitation International Clinic of Rehabilitation


Pomiretska Str. 37, 82200
Truskavets, Ukraine
+38 (03247) 65200
EnglishGermanUkrainianRussianPolishEspañolFrançaisRomanianArabian
REHABILITATION OF PATIENTS WITH CEREBRAL PALSY (CP)
NewsClinicTreatmentFor PatientsSciencePublicationsAbout CPGuestbook
Login into system
Contacts
Links
Site Map


Patients comments

     HONcode accreditation seal.
We comply with the HONcode standard for health trust worthy information:
verify here.

Updated: 14.07.2014

Іванна Стеценко
Ukraine м. Дніпропетровськ 

Іванка народилася хворою дівчинкою. Дівчинка дуже розумна. З 4 років навчилася читати. 1 клас закінчила в селі у звичайній школі. Лікували в багатьох клініках України, возили в санаторії. Іванка повільно покращувала своє здоровя, але ходити не почала.
Батьки розлучилися. Іванку змушені були віддати в Дніпропетровський інтернат для дітей івалідів, де вона почуває себе своєю в тому середовищі, такою, як всі. Навчається Іванка добре, з бажанням.
Дівчинку потрібно лікувати, але батьки створили власні окремі сімֹї і за браком коштів не можуть цього робити. І тому онучкою опікуюся я, бабуся Іваночки Янковська Раїса Федорівна.
        Дякуючи фонду "Україна дітям", які виділили кошти на лікування моєї хворої дівчинки ми попали в прекрасну Міжнародну клініку відновного лікування В.І. Козявкіна. Тут найгуманніше лікування порівняно з тими закладами де ми лікувалися .Для дітей інвалідів тут рай. Зрушення помітні вже з перших днів, але із перших днів болить голова а де ж взяти гроші на наступне лікування. Адже ця хвороба потребує систематичного довготривалого лікування.
Можливо є такі люди, які зможуть допомогти вилікувати Іванку. Ми з онучкою будемо дуже вдячні.
23-11-2005
back
   If you want leave comments here, please log in or register first
© 2004-. International Clinic of Rehabilitation. Privacy Policy © 2004-. WebMaisternia - TYPO3 CMS implementation & professional web development