Мар’ян Садовський
Ukraine Стрий  

Мар’ян вперше попав у клініку у травні 2004 р. в віці 1 рік. На той момент дитина не ходила, повзала по-пластунськи і не стояла. Слабо використовувала праву руку. Після лікування відбувся швидкий розвиток сина:він почав стояти, а вже через місяць пішов, з часом навчився присідати, залазити на крісло, тримати олівця і зробив перші спроби в малюванні. Разом з фізичним розвитком відбувався і розвиток мовлення.
Протягом 2 курсу, слід відзначити, що дитина із задоволенням займається з своїм інструктором на заняттях ЛФК, стала активною і прагне до спілкування з дітьми. Навчився самостійно виходити і сходити по тренувальних сходах тримаючись за поручні, копати м’яча, краще залазити і злазити з кріселка. Також відбулося збагачення словникового запасу.
Персонал в клініці уважний, доброзичливий, стараються знайти підхід до кожної дитини, прислухаються до побажань і зауважень батьків. Тут почуваєш себе комфортно, затишно і спокійно за дитину. Адже методи лікування є практично безболісні і активізують дитячий організм боротися з хворобою самостійно, дають позитивний ефект.
22-11-2004
back
   If you want leave comments here, please log in or register first