Міжнародна клініка реабілітації Міжнародна клініка реабілітації


вул.Помірецька 37, 82200
Трускавець, Львівська обл., Україна
+38 (03247) 65200
EnglishGermanUkrainianRussianPolishEspañolFrançaisRomanianArabian
РЕАБІЛІТАЦІЯ ПАЦІЄНТІВ З ДИТЯЧИМ ЦЕРЕБРАЛЬНИМ ПАРАЛІЧЕМ (ДЦП)
newsКлінікаЛікуванняПацієнтамНаука ПублікаціїПро ДЦПВідгуки
Вхід в систему
Contacts
Links
Site Map


Наукові конференції


     HONcode accreditation seal.
Ми дотримуємося принципів кодексу медичних сайтів (HONcode principles)
Перевірити.

Updated: 06.11.2017


Наукові конференції


VII-ма щорічна конференція з питань ДЦП в Москві
30-31 жовтня 2017 року в Москві відбулась VII-ма міждисциплінарна науково-практична конференція з міжнародною участю «Дитячий церебральний параліч та інші порушення рухів у дітей».
Балтійський конгрес з дитячої неврології
8-9 червня 2017 року в Санкт-Петербурзі відбувся VII Балтійський конгрес з дитячої неврології, присвячений 85-річчю кафедри неврології, нейрохірургії та медичної генетики Санкт-Петербурзького педіатричного державного медичного університету, очолюваної проф. Гузевою В.І.
Конференція Європейської академії дитячої інвалідності в Амстердамі
З 17 по 20 травня в Амстердамі відбулася 25-та щорічна конференція Європейської академії дитячої інвалідності (European Academy of Childhood disability).
Конгрес з фізичної медицини та реабілітації в Дубаї
Співробітники Міжнародної клініки відновного лікування та Реабілітаційного центру "Еліта" приймали участь в Конгресі з фізичної терапії та реабілітації країн Близького Сходу та Північної Африки, який відбувся 13-15 жовтня 2016 року в Дубаї (ОАЕ).
ХІ Українсько-Баварський симпозіум
29-30 вересня 2016 року у Києві відбувся ХІ Українсько-Баварський симпозіум «Проблеми медико-соціальної реабілітації дітей з обмеженням життєдіяльності», присвячений 20 річчю роботи ДЗ "Український медичний центр реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи МОЗ України".
Конгрес дитячих неврологів в Амстердамі
14-й Міжнародний конгрес дитячих неврологів відбувся 1-5 травня 2016 року в Амстердамі. Понад 1400 учасників з 90 країн світу взяли участь у цьому видатному форумі, який проходив під девізом «Зведення мостів між світами - дитяча неврології в глобальній перспективі»
Конференція «Молода спортивна наука України»
24-25 березня 2016 року у Львові відбулася ХХ-та Міжнародна наукова конференція «Молода спортивна наука України».
Науково практична конференція з фізичної реабілітації
11-12 грудня 2015 року відбулась XV міжнародна науково-практична конференція «Фізична та реабілітаційна медицина в Україні: стан, проблеми, шляхи їх вирішення у світлі вимог ВООЗ».

Зустріч проводилася в клінічному санаторії Жовтень у мальовничому передмісті Києва - місцевості Конча Заспа.
Щорічна конференція з церебральним паралічів у Москві
26-27 жовтня 2015 р Москві відбулася V-та ювілейна міждисциплінарна науково-практична конференція з міжнародною участю «Дитячий церебральний параліч та інші порушення рухів у дітей».
27-а Конференція Європейської академії дитячої інвалідності
27-а щорічна конференція Європейської академії дитячої інвалідності відбулася 27-30 травня 2015 року в Копенгагені. Девіз конференції – новий Шлях через новий Рух.
Міжнародна наукова конференція в Трускавці
4 - 6 квітня 2015 р. в Трускавці проходила 27 Міжнародна наукова конференція «Від патофізіології до раціональної терапії в неврології», присвячена 100-річчю від дня народження М. Маньковського.
Організатори конференції – НАМН України, МОЗ України, Міжнародна асоціація організацій в галузі неврології та нейронаук, Асоціації кардіоневрологів України.
Конференція з педіатрія та дитячої неврології
19–20 березня 2015 року у м. Києві відбулася науково-практична конференція «Медико-соціальні аспекти діагностики, лікування та реабілітації захворювань у дітей».
В рамках зустрічі був проведений круглий стіл з обговорення концепції соціальної педіатрії та реабілітації в Україні.
Конференція з фізичної та реабілітаційної медицини
11-13 грудня 2014 р. в клінічному санаторію “Жовтень”, м. Київ, відбулася XIV міжнародна науково-практична конференція «Сучасний стан фізичної та реабілітаційної медицини в Україні».
Конференція в Москві
4-та щорічна міждисциплінарна науково- практична конференція «Дитячий церебральний параліч та інші порушення рухів» відбулась в Москві 29-30 жовтня 2014 року.
10-й Баварсько- Український симпозіум
Ювілейний 10-ий баварсько- український симпозіум відбувся в Мюнхені 2-5 жовтня 2014 року. Цей симпозіум був організований сумісно Міністерством праці, соціального захисту, сім’ї та інтеграції Вільної Землі Баварії та Міністерством охорони здоров’я України.
Конференція Європейської академії дитячої інвалідності
Нещодавно завершилася 26-та щорічна конференція Європейської академії дитячої інвалідності (European Academy of Childhood Disability), яка проходила 3-5 липня 2014 р у Відні.
III щорічна конференція з ДЦП в Москві
III щорічна міждисциплінарна науково - практична конференція з міжнародною участю «Дитячий церебральний параліч та інші порушення руху у дітей » проводилася 31 жовтня - 1 листопада 2013 р. в Москві.
Семінар на Азовському морі
Міжнародний семінар «Методи лікування церебральних паралічів: глобальні принципи надання допомоги з позиції доказової медицини» відбувся 5-7 вересня 2013р на Арабатській Стрілці, Херсонської області, Україна.
IV Балтійський конгрес з дитячої неврології
Четвертий Балтійський конгрес з дитячої неврології відбувся 3-4 червня 2013 року в Санкт-Петербурзі.

Міжнародний конгрес був організований за підтримки Міжнародної асоціації дитячих неврологів (International Child Neurology Association) і присвячений 80-річному ювілею першої в Європі кафедрі дитячої неврології - кафедрі Санкт-Петербурзького державного медичного університету ім. акад. І.П. Павлова.
Стратегія і тактика використання немедикаментозних методів терапії в лікарській практиці відновної медицини
11–12 квітня 2013 року в Трускавці відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю «Стратегія і тактика використання немедикаментозних методів терапії в лікарській практиці відновної медицини»
Дитячий церебральний параліч та інші порушення руху у дітей
15-16 листопада 2012 року в Москві відбулася Друга щорічна міждисциплінарна науково-практична конференція з міжнародною участю «Дитячий церебральний параліч та інші порушення рухів у дітей»
4-а Міжнародна конференція з церебральних паралічів
4-а Міжнародна конференція з церебральних паралічів відбулася в Пізі, Італія, 10-13 жовтня 2012 року.

Конференція була присвячена різним аспектам дитячого церебрального паралічу, від ранньої діагностики до стандартів медичної допомоги, а також нових підходів до реабілітації.
IV міжнародний симпозіум «Інноваційні технології в медичній реабілітації»
28-29 вересня 2012 року в Міжнародній клініці відновного лікування відбувся черговий IV міжнародний симпозіум «Інноваційні технології в медичній реабілітації».

Почесними гостями симпозіуму були Ганс Форсберг (Швеція), Кристина Канс (Франція), Ксенія Семенова (Росія), Тетяна Батишева (Росія), Йохан Гаверт (Швеція).
9-а Міжнародна конференція з проблем інвалідності, віртуальної реальності та супутніх технологій
10-12 вересня 2012 року у місті Лаваль, Франція відбулась Міжнародна конференція з інвалідності, віртуальної реальності та супутніх технологій. Конференція охоплювала широкий спектр тем практичного та дослідницького характеру, що були згруповані за такими напрямками: реабілітація після інсульту; когнітивна реабілітація; доповнена реальність; порушення зору; слух та мова; рухова реабілітація; навчання та оцінка; проектування та аналіз; взаємодія з віртуальними середовищами.
Перший Панслов’янський конгрес з дитячої неврології
5-8 вересня 2012 року в місті Блед (Словенія) проходив Перший Панслов’янський конгрес з дитячої неврології.
X Всеросійський з'їзд неврологів
X Всеросійський з'їзд неврологів за участю міжнародних фахівців проходив в Нижньому Новгороді з 17 по 21 червня. У ньому взяли участь більше 3000 делегатів і гостей з усіх регіонів Росії, країн СНД, Європи і Північної Америки.
24та щорічна конференція Європейської академії дитячої інвалідності
24та щорічна конференція Європейської академії дитячої інвалідності відбулася в Стамбулі, Туреччина, 16-19 травня 2012 року. Зустріч проходила під девізом «Зведення мостів : від досліджень до практики». Близько 500 фахівців, що працюють з дітьми-інвалідами, взяли участь у цьому міжнародному конгресі.
II Міжнародна науково-практична конференція в Любліні
Університет імені Вінсента Пола в Любліні, факультет фізіотерапії проводив II Міжнародну науково-практичну конференцію з 26 по 28 квітня 2012 року.

Головна тема цієї конференції - "Ефективне лікування дитини з ураженням центральної нервової системи". Наукова програма готувалася у співпраці з Дитячим меморіальним інститутом здоров'я у Варшаві.
ДЦП та інші порушення рухів
17-18 листопада 2011 року в Москві відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю «Дитячий церебральний параліч та інші порушення руху у дітей».
Конференція була організована Департаментом охорони здоров'я міста Москви за підтримки Союзу педіатрів Росії та Всеросійського товариства неврологів і проходила в будівлі Російської академії державної служби при Президенті РФ.
Міжнародна науково-практична конференція «Соціальна педіатрія»
30 вересня — 1 жовтня 2011 року в Києві відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Соціальна педіатрія» з актуальних питань дитячої неврології, що проводилася з нагоди 20-річчя Українсько-баварського співробітництва в галузі медицини і соціального захисту та 15-річчя Українського медичного центру реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи МОЗ України.
III Міжнародний симпозіум «Інноваційні технології в медичній реабілітації»
8-11 вересня 2011 року, Міжнародна клініка відновного лікування м. Трускавець, Україна
23-я щорічна конференція Європейської академії дитячої інвалідності
23-я щорічна конференція Європейської академії дитячої інвалідності відбулася 8-11 червня 2011 року в Римі, Італія.
Наукова програма конференції включала доповіді визнаних експертів у галузі неврології та нейрореабілітації і охоплювала широке коло тем, починаючи від нейробіології до нейрореабілітації, від доказової медицини до нових технологій та робототехніки, від теорії до практики.
Українсько-японський семінар
10 грудня 2010 року в Токіо відбувся перший Українсько-японський семінар „Інтермедікал еко місто: теорія і практика”.
Семінар був присвячений обговоренню проблем медичної екології, впливу оточуючого середовища на здоров’я людини та можливостей застосування сучасних інформаційних та енергозберігаючих технологій в закладах охорони здоров’я.
Інтернет-лекції
6 вересня 2010 року о 14:00 відбудеться Інтернет трансляція лекцій відомих професорів з Каролінська інституту: проф Ганс Форсберг (Hans Forssberg), проф. Анн Крістін Еліасон (Ann-Christin Eliasson), проф. Єва Карлберг Брогрен (Eva Brogren Carlberg).
II Міжнародний конгрес "Нейрореабілітація - 2010"
1-2 червня 2010 р. в будівлі Уряду Москви проходив II міжнародний конгрес «Нейрореабілітація - 2010», присвячений основним питанням реабілітації хворих з травмами спинного мозку та дитячим церебральним паралічем.
II Міжнародний симпозіум «Церебральні паралічі, методи лікування та оцінка ефективності»
8-10 квітня 2010 року в Трускавці, в Міжнародній клініці відновного лікування відбувся II міжнародний симпозіум «Церебральні паралічі, методи лікування та оцінка ефективності».
Передконгресовий симпозіум «Інноваційні технології в медичній реабілітації»
Передконгресовий симпозіум «Інноваційні технології в медичній реабілітації» відбудеться на базі Міжнародної клініки відновного лікування реабілітації в рамках Міжнародного та IX Українського конгресу дитячих неврологів “Діагностика, лікування, реабілітація та профілактика хвороб нервової системи у дітей”
Міжнародний та ІХ Український конгрес дитячих неврологів
У місті Києві з 6 по 12 вересня 2009 року під патронатом Міжнародної асоціації дитячих неврологів (ICNA) відбувся Міжнародний та ІХ Український конгрес дитячих неврологів «Діагностика, лікування, реабілітація та профілактика хвороб нервової системи у дітей».
“Від міфів до фактів” – щорічна зустріч Європейської академії дитячої інвалідності
Провідних фахівців у галузі реабілітації зібрала у Вільнюсі щорічна зустріч членів Європейської академії дитячої інвалідності (European Academy of Childhood Disability). Тут, з 3 по 6 червня понад 400 учасників обговорювали нові шляхи та методи допомоги дітям з особливими потребами.
Конференція в Європарламенті
Міжнародна конференція з питань соціальної адаптації та повної інтеграції інвалідів в Європейське суспільство відбулася 17 березня 2009 року в Брюсселі в штаб квартирі Європарламенту.
Конференція в Осло
Конференція "Стратегічні методи лікування церебральних паралічів" проводилася 22 січня 2009р в Осло в Ріксгоспіталі - одному з найбільших лікувальних та наукових центрів Норвегії.
Пластичність мозку в реабілітації
29 листопада 2008 року в Міжнародній клініці відновного лікування відбулася науково практична конференція «Пластичність мозку в медичній реабілітації».
Конференція Європейської академії дитячої інвалідності
5-7 червня 2008 року у столиці Хорватії, Загребі, відбулася 20-та щорічна конференція Європейської академії дитячої інвалідності.
Конференція у Словенії
23-26 квітня 2008 року у місті Блед, що в Словенії, відбулася 7-а Міжнародна конференція “Раннє ушкодження мозку. Від факторів ризику до остаточного діагнозу”. Конференцію організовано за сприяння Міжнародної асоціації дитячих неврологів та Міжнародного товариства дитячого церебрального паралічу.
Телемедицина: міфи та реальність
І-а Міжнародна конференція "Телемедицина: міфи та реальність" відбулася 8-9 листопада 2007 р. у Львові. Конференція організована Західноукраїнським центром телемедицини «Медітех» за підтримки Асоціації розвитку української телемедицини та електронної охорони здоров'я
III Національний Конгрес неврологів, психіатрів та наркологів України
З 3 по 5 липня 2007 року у Харкові відбувся III Національний Конгрес неврологів, психіатрів та наркологів України.
Конференція Європейської академії дитячої інвалідності
14-16 червня 2007р в Ґронінгені, Нідерланди відбулась 19-та щорічна конференція Європейської академії дитячої інвалідності (European Academy of Childhood Disability - EACD).
Personal Health Systems 2007
12-13 лютого 2007р. в Брюсселі у конференції «Персональні медичні системи 2007» (Personal Health Systems 2007) взяло участь понад 400 чоловік
7-а Рамкова Програма в Польщі
16-17 листопада 2006р. у Варшаві відбулася інавгураційна конференція, яка урочисто відкрила в Польщі 7 Рамкову Програму наукових досліджень Євросоюзу.
Проблеми комплексної реабілітації дітей з ДЦП
2-3 березня 2006 року на базі Російського державного соціального університету проходив Перший Міжнародний Конгрес "Проблеми комплексної реабілітації дітей з церебральним паралічем".
Workshop in Oslo
30 Norwegian families and professionals visited Norlandia Hotel in Oslo on December 8, 2005, when Professor Volodymyr Kozijavkin arranged a workshop about his clinic in Ukraine, Truskavets.
Kongress om Kozijavkin-metoden in Oslo
Invitasjon til Kongress om Kozijavkin-metoden
VII Міжнародний Українсько – Баварський симпозіум
Основною темою VII Міжнародного українсько баварського симпозіуму, який відбувся 5-8 жовтня 2005 р. у м. Дніпропетровську була медико - соціальна реабілітація дітей з обмеженими можливостями здоров’я.
100-річчя кафедри неврології
26-28 травня 2005 року відбулась Міжнародна науково-практична конференція, присвячена 100-річчю кафедри неврології Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.
Національна конференція з ДЦП в Голландії
Голландська асоціація фізично неповносправних людей та їх батьків BOSK провела 23 квітня 2005р національну конференцію з питань дитячого церебрального паралічу.
Дитячий церебральний параліч і кондуктивна педагогіка
Міжнародний інститут Петьо в Будапешті 18-20 березня 2005 року організував і провів методичний семінар "ДЦП і кондуктивна педагогіка".
Науково - практичний семінар в Нью-Йорку
20 та 21 листопада 2002 року в Нью Йорку відбувся двохденний науково практичний семінар, в якому висвітлювалися основи системи інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації (СІНР) - методики проф. Козявкіна.
ІІ Національний Конгрес в Харкові
11-14 червня в Харкові відбувся ІІ Національний Конгрес неврологів, психіатрів та наркологів України, який був приурочений до 80- річного ювілею Інституту неврології психіатрії та наркології Академії медичних наук України.
An International Congress Presentation
Intensive Neurophysiological Rehabilitation System for Treatment of Patients with Cerebral Palsy
V міжнародний Українсько-Баварський симпозіум
11-13 жовтня 2001 року на базі Київської медичної академії післядипломної освіти відбувся V міжнародний Українсько-Баварський симпозіум, присвячений проблемам медико-соціальної реабілітації дітей з органічними ураженнями нервової системи.
Зустріч на центральному телебаченні Німеччини
19 грудня 2001 року в Берліні відбулася чергова акція благодійної програми "Ein Herz für Kinder" ("Серце дітям"), спрямованої на привернення уваги громадських організацій, політичних діячів і простих громадян до проблеми поліпшення допомоги дітям з обмеженими можливостями.
Міжнародний симпозіум з нейроортопедичного лікування дітей з дитячими церебральними паралічами
8-10 червня 2001 року на базі Євпаторійского центрального дитячого клінічного санаторію Міністерства оборони України відбувся Міжнародний симпозіум з нейроортопедичного лікування дітей з дитячими церебральними паралічами.
© 2004-. Міжнародна клініка реабілітації. Політика конфіденційності © 2004-. WebMaisternia - TYPO3 CMS implementation & professional web development