Міжнародна клініка реабілітації Міжнародна клініка реабілітації


вул.Помірецька 37, 82200
Трускавець, Львівська обл., Україна
+38 (03247) 65200
EnglishGermanUkrainianRussianPolishEspañolFrançaisRomanianArabian
РЕАБІЛІТАЦІЯ ПАЦІЄНТІВ З ДИТЯЧИМ ЦЕРЕБРАЛЬНИМ ПАРАЛІЧЕМ (ДЦП)
newsКлінікаЛікуванняПацієнтамНаука ПублікаціїПро ДЦПВідгуки
Вхід в систему
Contacts
Links
Site Map


Програма ранньої реабілітації


     HONcode accreditation seal.
Ми дотримуємося принципів кодексу медичних сайтів (HONcode principles)
Перевірити.

Updated: 10.05.2016


Програма „Рання реабілітація”Програма „Рання реабілітація” є модифікацією методу Козявкіна (системи інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації), адаптованого до особливостей дітей першого року життя.

В Україні за останні роки суттєво збільшилася захворюваність новонароджених дітей, зросла кількість хворих „групи ризику”, з яких 70-80% в подальшому мають ураження нервової системи різного ступеня важкості.

Наш досвід реабілітації понад 15 тис. хворих на церебральні паралічі та органічні ураження нервової системи з різних країн світу, переконав у важливості раннього початку відновного лікування.

Програма „Рання реабілітація” спрямована на подолання затримки моторного і психо - мовного розвитку, яка виникла внаслідок перинатальних уражень нервової системи під час вагітності, пологів або в перші місяці життя дитини. Вона передбачає послідовну, довготривалу спільну роботу медиків та батьків хворого.

Лікуванню підлягають діти віком з трьох місяців до одного року життя. Цикл інтенсивного лікування проводиться амбулаторно в Реабілітаційному центрі „Еліта”, м.Львів, триває 5 днів і, при потребі, повторюється щомісячно. Після року - частота курсів встановляється для дитини індивідуально в залежності від стану хворого.

При кожному поступленні проводиться детальне клінічне обстеження дитини, відеоконтроль моторних функцій. Динаміка моторного психічного, мовленнєвого та соціального розвитку пацієнта оцінюється за міжнародними тестами „Денвер ІІ” та „Педі”.

Комплекс лікувальних заходів включає: біомеханічну корекцію хребта, рефлексотерапію, спеціальний масаж, елементи дихальної гімнастики, лікувальну фізкультуру, воско-парафінові аплікації. Застосування цього комплексу створює в організмі дитини новий функціональний стан, який клінічно проявляється нормалізацією м’язового тонусу, удосконаленням рухової активності, покращенням ритму дихання, циркуляції крові та метаболізму тканин, що відкриває нові можливості для моторного та психо - мовного розвитку дитини.

Під час перебування в центрі проводиться навчання батьків окремим навичкам відновного лікування, необхідним для правильного виконання рекомендованих нами завдань. Це забезпечує безперервність лікування в домашніх умовах під наглядом дільничних лікарів.

Реалізація програми „Рання реабілітація” сприяє зменшенню неврологічних розладів у дітей раннього віку та є реальним шансом уникнути в подальшому їх фізичної та соціальної неповносправності.

Попередній запис на курс лікування за програмою „Рання реабілітація” проводиться після консультації лікарів Реабілітаційного центру "Еліта", м.Львів або аналізу медичної документації хворого.

Адреса центру:
просп. В.Чорновола 45а, 79058, м.Львів, Україна
Тел.: +38(032)2317505
Факс: +38(0322)528251
E-mail:
© 2004-. Міжнародна клініка реабілітації. Політика конфіденційності © 2004-. WebMaisternia - TYPO3 CMS implementation & professional web development