Міжнародна клініка реабілітації Міжнародна клініка реабілітації


вул.Помірецька 37, 82200
Трускавець, Львівська обл., Україна
+38 (03247) 65200
EnglishGermanUkrainianRussianPolishEspañolFrançaisRomanianArabian
РЕАБІЛІТАЦІЯ ПАЦІЄНТІВ З ДИТЯЧИМ ЦЕРЕБРАЛЬНИМ ПАРАЛІЧЕМ (ДЦП)
newsКлінікаЛікуванняПацієнтамНаука ПублікаціїПро ДЦПВідгуки
Вхід в систему
Contacts
Links
Site Map


Форум


     HONcode accreditation seal.
Ми дотримуємося принципів кодексу медичних сайтів (HONcode principles)
Перевірити.

Updated: 14.07.2014

Всього повідомлень: 26 - Сторінок (3): [1] 2 3
Автор: Наталія
Опубліковано: Nov 16 2007 - 01:18 PM
Заголовок: кашель
Доброго дня!Моїй доньці 2,7р.Ми вже 3 місяці ходимо до дитячого садочку і вже шість разів за цей час у нас діагноз ГРВІ.Найбільше мене хвилює кашель,який майже не зникає,спочатку він нас турбував тільки вночі,а цього разу коли ми почали хворіти перші 4 дні було як завжди,на 5 день дитині погіршало знову піднялась температура до 37,8 і кашель на протязі дня.Я вже просто не знаю,що робити після того як вона перехворіла того разу я їй купила вітаміни АКТИВАЛ КІД,препарат ІРС 19 ,але нічого це не дало вона знову хвора.Від кашлю ми спочатку приймали БРОМГЕКСИН,потім лікар прописав БРОНХІАЛ ПЛЮС,цього разу вже СТОПТУСІН,а також ІНГАЛІПТ і септифріл ,евкаліптовий бальзам .Мені вже ці експерименти набридли,я вже згодна звільнитися з роботи і сидіти з нею вдома,якщо це дасть якийсь ефект.Що ви можете в цьому випадку нам порадити?Дякую. [/b][/quote]
Автор: Лунь Г.П.
Опубліковано: Nov 23 2007 - 12:51 PM
Заголовок: re: кашель
Шановна Наталія,
Якщо дитина часто хворіє, перебуваючи у дитячому колективі, її необхідно обстежити і прийняти рішення щодо перебування вдома. Законом передбачено декретна відпустка - догляд мамою частохворіючих дітей до 6 років.
З повагою, Галина Павлівна Лунь, к.м.н.
Автор: Омельченко Наталя
Опубліковано: Mar 28 2008 - 02:31 PM
Заголовок: re: кашель
Моїй донці 2 роки. Раптово почався сильний кашель (мокрий). Відвідали лікаря, хрипів немає, аналізи хороші.
Що це може бути і як з цим боротись?
Буду дуже вдячна за пораду
Автор: Лунь Г.П.
Опубліковано: Apr 02 2008 - 09:38 AM
Заголовок: re: кашель
Кашель – це складна рефлекторна захисна реакція організму.
Вологий кашель характеризується виділенням мокротиння різної кількості та складу. Тільки слизистий склад мокротиння вважається нормою, всі інші домішки – сигнал, що треба негайно звернутися до лікаря.
Вологий кашель із важким виділенням мокротиння (воно при цьому в’язке, в невеликій кількості) спостерігається при недостатній продукції секрету бронхіальними залозами, а також при брохіальній астмі, початковій стадії запалення бронхів, муковісцидозі, хронічних бронхітах.
Кашель може бути проявом багатьох інших захворювань, зокрема і важких та загрозливих для життя. Тому при виникненні кашлю необхідно звертатися до лікаря для встановлення діагнозу.
Зробити рентгенографію легенів, повторити аналізи, виключити алергічну природу кашлю.
З повагою, Галина Павлівна Лунь, к.м.н.
Автор: Lyuda
Опубліковано: Apr 03 2008 - 10:57 PM
Заголовок: re: кашель
В сина (3 роки 8 місяців) знову кашель, нам поставили діагноз - хронічний тонзиліт, раніше в нас був кашель вдень, а цього разу кашель вночі, причому кожної ночі він стає все більш сильним. Кошель вже третю ніч, мигдалики набрякші, Імудон, Синупрет який ним приписали ми приймаємо, два тижні пройшло після того як лежали в лікарні і ось знову горло. Порадьте щось будь ласка!!!!!!!!!!!!!!!!!
Автор: Лунь Г.П.
Опубліковано: Apr 08 2008 - 12:44 PM
Заголовок: re: кашель
Шановна Люда,
Вам необхідно виявити у дитини збудник, який викликає загострення хронічного тонзиліту. Посіяти вміст мигдалин на виявлення збудника і чутливість його до антибіотиків. Потім пролікувати горло тими антибіотиками, до яких чутливий даний збудник, комплексно підтримати імунітет дитини. Перевірити, крім того, загальний аналіз крові з формулою. Чи немає анемії? Проконсультуватися у ЛОР, педіатра.
З повагою, Галина Павлівна Лунь, к.м.н.
Автор: оксана
Опубліковано: Aug 05 2008 - 11:30 PM
Заголовок: re: кашель
моєму сину 6 років.На початку року ми захворіли на ОРЗ,потім вітрянка,потім знову насмарк, пропили антибіотик,трошки стало лекше,але не зовсім.Почали користуватись аквамарісом,не допомогло.Через деякий час почався кашель.Триває напевно вже 2 місяць.Легені чисті,горло в нормі.Пропили ще один антибіотик.Кашель не зник.Сон спокійний,але здається що дихання трошки прискорене. Кашель появляється зранку,коли дитина встає,і ввечері коли лягає.Лікар сказав що це можливо алергія.Але мені вже важко дивитись як мучиться дитина.Я боюсь щоб це не перейшло в асму.Чи може такий кашель виникати внаслідок глистів?І взагалі ,на вашу думку ,яке обстеження зробити дитині?Чи це може бути бронхіт,як наслідок нежиті?

Автор: Лунь Г.П.
Опубліковано: Aug 08 2008 - 11:55 AM
Заголовок: re: кашель
Шановна Оксана,
Вам можна порекомендувати обстежити дитину: зробити рентгенографію легенів, аналіз крові з формулою, ан кала на я/г, мазок на ентеробіоз (гострики). Посів мокроти або мазок із зіву на флору і чутливість до антибіотиків. Крім того, забрати подушки з пуху і пір"я, зробитти вологе прибирання перед сном. Проконсультувати дитину у лікаря-педіатра, якщо потрібно у алерголога і пульмонолога.
З повагою, Галина Павлівна Лунь, к.м.н.
Автор: Оксана
Опубліковано: Oct 11 2008 - 07:14 PM
Заголовок: re: кашель
Моїй донці 3 місяці. В неї нежить та сухий кашель.Що мені робити, і чим лікувати.
Автор: Лунь Г.П.
Опубліковано: Oct 17 2008 - 10:56 AM
Заголовок: re: кашель
Шановна Оксана,
Вам необхідно викликати лікаря педіатра, який огляне дитину і призначить лікування.
З повагою, Галина павлівна Лунь, к.м.н.
Всього повідомлень: 26 - Сторінок (3): [1] 2 3
Вам потрібно авторизуватися щоб залишати повідомлення в цій конференції.
© 2004-. Міжнародна клініка реабілітації. Політика конфіденційності © 2004-. WebMaisternia - TYPO3 CMS implementation & professional web development