Виставка малюнків


Останні надходження

Запрошуємо на виставку >>>

Кожен хто заходив в приміщення Міжнародної клініки відновного лікування не міг не звернути увагу на дитячі малюнки розвішані на стінах. Ці малюнки показують оточуючий світ очима неповносправної дитини.

Під час кожного курсу реабілітації серед пацієнтів Міжнародної клініки відновного лікування проводиться конкурс малюнків. Діти зображують своє оточення, а також процес лікування, лікарів та масажистів, які з ними працювали. Їх малюнки передають яскраві враження від знайомства з древнім Львовом або прикарпатською природою Трускавця. Малювання є не лише приємним дозвіллям для дітей, але і частиною лікувального процесу. Процес художньої творчості не лише розвиває тонку моторику, але і підвищує мотивацію дитини до одужання, укріплює віру у власні сили.

В кінці курсу лікування на прощальному вечорі проходить традиційна церемонія – урочисте вручення дипломів учасникам конкурсу малюнків. Дипломи щоразу по-новому оформляються, і багато пацієнтів зібрали вдома цілу колекцію, що нагадує про важкий та тривалий процес переборювання своєї рухової неповносправності.


Запрошуємо на виставку >>>