Міжнародна клініка реабілітації Міжнародна клініка реабілітації


вул.Помірецька 37, 82200
Трускавець, Львівська обл., Україна
+38 (03247) 65200
EnglishGermanUkrainianRussianPolishEspañolFrançaisRomanianArabian
РЕАБІЛІТАЦІЯ ПАЦІЄНТІВ З ДИТЯЧИМ ЦЕРЕБРАЛЬНИМ ПАРАЛІЧЕМ (ДЦП)
newsКлінікаЛікуванняПацієнтамНаука ПублікаціїПро ДЦПВідгуки
Вхід в систему
Contacts
Links
Site Map


Комп'ютерна ігротерапія


     HONcode accreditation seal.
Ми дотримуємося принципів кодексу медичних сайтів (HONcode principles)
Перевірити.

Updated: 13.03.2015


Комп'ютерна ігротерапіяЗацікавити пацієнта у правильному виконанні рухів та забезпечити позитивний емоційний фон від час відновного лікування можна поєднавши вправи лікувальної гімнастики зі спеціалізованими комп’ютерними іграми. Адже яка дитина не любить пограти на комп’ютері?

Добре відомо, що відновлення рухових функцій залежить від пластичності нервової системи, яку стимулює багаторазове повторення необхідних рухів, інтенсивність тренувань та позитивна мотивація до тренувань.

Вже понад 12 років в Міжнародній клініці відновного лікування розробляються і застосовуються спеціалізовані ігрові пристрої та відповідне програмне забезпечення для комп’ютерної ігрової реабілітації. Виконуючу певну вправу лікувальної гімнастики пацієнт одночасно грає у цікаву комп’ютерну гру.

Однією з програм відновного лікування в нашій клініці є комп’ютерна ігротерапія. У нас застосовується широкий набір спеціалізованих реабілітаційних ігор.


Крокові реабілітаційні ігриДля тренування рівноваги та крокових рухів розроблено реабілітаційні ігри, які керуються через танцювальний мат (Dance Mat).

Ці ігри розроблені спеціально для пацієнтів з руховими порушеннями та допомагають удосконалити крокові рухи, рівновагу, швидкість рухової реакції та когнітивні здібності. Важливо, що кожна гра може бути індивідуально налаштована відповідно до рівня моторного розвитку пацієнта.

Крокові реабілітаційні ігри розроблені з метою продовження тренувань в домашніх умовах. Для цього створено віртуальний ігровий реабілітаційний центр, який знаходиться за адресою www.rehagame.com


Тренування рівновагиТренування порушень рівноваги проводиться за допомогою розробленої Інтернет-системи ігрового тренування рухів. Для занять застосовується балансувальна дошка Nintendo WiiFit, яка має чотири сенсори тиску, розташовані в опорах.

Пацієнт стоячи, чи сидячи на дошці, виконує вправи для розвитку рівноваги та одночасно, нахиляючись вперед - назад чи в сторони, керує діями персонажу спеціалізованої комп’ютерної гри.

Ця система віртуальної реабілітації вільно доступна в мережі Інтернет за адресою game.reha.lviv.ua і може застосовуватися пацієнтом для продовження відновного лікування в домашніх умовах під дистанційним контролем інструктора.


Розвиток функції кистіДля тренування рухів кисті застосовується ігровий кистевий маніпулятор, який призначений для тренування згинання-розгинання кисті або поворотів вліво-вправо.

Спеціально розроблені ігри стимулюють пацієнта до збільшення швидкості та амплітуди рухів кисті, розвивають точність та координацію.

Регулятором опору встановлюється необхідне навантаження, при чому на перших тренуваннях рухи здійснюються з невеликим опором, який потім поступово підвищується.

 

Застосування ігрових приставок Nintendo Wii та XBoxТренування рухових функцій у пацієнтів з незначною затримкою моторного розвитку проводиться із застосуванням ігрових приставок Nintendo Wii та XBox зі сенсором рухів Kinect.

Відібрано ряд ігор на розвиток рухливості та швидкості реакції, керування яких здійснюється рухами кінцівок або цілим тілом.

 


Реабілітація з легкістю гри!


Система домашньої ігрової реабілітації - www.rehagame.com.
© 2004-. Міжнародна клініка реабілітації. Політика конфіденційності © 2004-. WebMaisternia - TYPO3 CMS implementation & professional web development