Міжнародна клініка реабілітації Міжнародна клініка реабілітації


вул.Помірецька 37, 82200
Трускавець, Львівська обл., Україна
+38 (03247) 65200
EnglishGermanUkrainianRussianPolishEspañolFrançaisRomanianArabian
РЕАБІЛІТАЦІЯ ПАЦІЄНТІВ З ДИТЯЧИМ ЦЕРЕБРАЛЬНИМ ПАРАЛІЧЕМ (ДЦП)
newsКлінікаЛікуванняПацієнтамНаука ПублікаціїПро ДЦПВідгуки
Вхід в систему
Contacts
Links
Site Map


Гордієвич Степан Михайлович


     HONcode accreditation seal.
Ми дотримуємося принципів кодексу медичних сайтів (HONcode principles)
Перевірити.

Updated: 01.04.2015


Гордієвич Степан Михайлович


лікар ортопед травматолог, Заслужений лікар України, заступник ген. директора з медичних питань

Народився 9 січня 1950 року.
У 1980 р. закінчив лікувальний факультет Харківського медичного інституту. Після закінчення інституту працював ортопедом-травматологом, Заступником головного лікаря по медичній частині Дубенського району, Рівненської області. З 1983 р. працює ортопедом, мануальним терапевтом, а з 1996 р. заступником директора по медичній частині. Лікар вищої категорії. Займається питаннями організації діагностичного та лікувального процесу в клініці, біомеханічною корекцією хребта у хворих, мобілізацією периферичних суглобів. Працює над завершенням кандидатської дисертації „Мінімальна мозкова дисфункція у хворих з ДЦП”. Має 21 наукову публікацію. Неодноразово приймав участь в медичних конференціях та конгресах в Україні, Італії, Німеччині, Австрії. Працює над проблемою мобілізації периферичних суглобів у хворих з різними формами ДЦП в процесі лікування хворих за СІНР. В 2003 р. присвоєне почесне звання „Заслужений лікар України”.

Має вищу кваліфікаційну категорію по ортопедії та вищу кваліфікаційну категорію по організації і управлінні охороною здоров'я.

© 2004-. Міжнародна клініка реабілітації. Політика конфіденційності © 2004-. WebMaisternia - TYPO3 CMS implementation & professional web development