Міжнародна клініка реабілітації Міжнародна клініка реабілітації


вул.Помірецька 37, 82200
Трускавець, Львівська обл., Україна
+38 (03247) 65200
EnglishGermanUkrainianRussianPolishEspañolFrançaisRomanianArabian
РЕАБІЛІТАЦІЯ ПАЦІЄНТІВ З ДИТЯЧИМ ЦЕРЕБРАЛЬНИМ ПАРАЛІЧЕМ (ДЦП)
newsКлінікаЛікуванняПацієнтамНаука ПублікаціїПро ДЦПВідгуки
Вхід в систему
Contacts
Links
Site Map


100-річчя кафедри неврології


     HONcode accreditation seal.
Ми дотримуємося принципів кодексу медичних сайтів (HONcode principles)
Перевірити.

Updated: 12.11.2008


100-річчя кафедри неврології26-28 травня 2005 року відбулась Міжнародна науково-практична конференція, присвячена 100-річчю кафедри неврології Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.

Основна тема конференції – проблеми клінічної неврології: історія, сучасність, перспективи. В роботі конференції прийняли участь провідні фахівці з різних країн світу - Польщі, Росії, США та Білорусії.

Після вітальних виступів гостей конференції, зав. кафедрою проф. С.Пшик висвітлив педагогічну, наукову та лікувальну діяльність своїх співробітників та детально зупинився на історії створення кафедри нервових хвороб Львівського медичного університету, яка охоплює багато історичних подій та багато імен видатних неврологів - лікарів, вчених та науковців.

Чисельна делегація фахівців з Польщі представила роботи з актуальних питань клінічної неврології, а також доповіді про вчених, які очолювали і працювали на кафедрі з періоду її заснування до другої світової війни – проф. Г. Гальбан, Є.Артвінський, О. Домашевич, М. Дем’яновська.

Секційні засідання і стендові доповіді були присвячені важливим проблемам діагностики та лікування розсіяного склерозу, екстрапірамідних захворювань, інсультів, епілепсії, вертеброневрології.

Про розвиток творчих і науково-практичних стосунків між кафедрою неврології та Інститутом проблем медичної реабілітації говорилось у вітальному слові проф. В. Козявкіна та доповіді доц. М.О.Бабадагли про нові технології медичної реабілітації. Для знайомства з технологією інтенсивної нейрореабілітації органічних уражень нервової системи та дитячих церебральних паралічів, учасники конференції відвідали Міжнародну клініку відновного лікування в Трускавці.

В збірнику конференції опубліковані наступні матеріали наших співробітників :

Програма ранньої реабілітації дітей з перинатальними ураженнями нервової системи за методом Козявкіна.
Козявкіна О.В., Козявкіна Н.В., Лунь Г.П., Бабадагли М.О., Котеляк О.З.

Застосування електронної медичної картки в реабілітації
Козявкін В.І., Качмар О.О., Волошин Б.Д., Лисович В.І

Моніторинг стану пацієнтів в процесі інтенсивної реабілітації
Козявкін В.І., Маргосюк І.П., Гордієвич С.М
© 2004-. Міжнародна клініка реабілітації. Політика конфіденційності © 2004-. WebMaisternia - TYPO3 CMS implementation & professional web development