Міжнародна клініка реабілітації Міжнародна клініка реабілітації


вул.Помірецька 37, 82200
Трускавець, Львівська обл., Україна
+38 (03247) 65200
EnglishGermanUkrainianRussianPolishEspañolFrançaisRomanianArabian
РЕАБІЛІТАЦІЯ ПАЦІЄНТІВ З ДИТЯЧИМ ЦЕРЕБРАЛЬНИМ ПАРАЛІЧЕМ (ДЦП)
newsКлінікаЛікуванняПацієнтамНаука ПублікаціїПро ДЦПВідгуки
Вхід в систему
Contacts
Links
Site Map


Конференція в Осло


     HONcode accreditation seal.
Ми дотримуємося принципів кодексу медичних сайтів (HONcode principles)
Перевірити.

Updated: 08.06.2010


Конференція в ОслоКонференція "Стратегічні методи лікування церебральних паралічів" проводилася 22 січня 2009р в Осло в Ріксгоспіталі - одному з найбільших лікувальних та наукових центрів Норвегії.

У цій зустрічі взяли участь лікарі різних спеціальностей, реабілітологи, психологи, представники громадськості, а також батьки пацієнтів, які особливо зацікавлені у застосуванні нових ефективних методів відновного лікування та забезпеченні високо рівня медичної та соціальної допомоги пацієнтам з дитячим церебральним паралічем

Основною метою конференції було представити інформацію про нові перспективні підходи до реабілітації церебральних паралічів. Тому, організатори конференції запросили професора Володимира Козявкіна з України представити систему Інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації та п. Метью Ньювела з США поділитися досвідом роботи «Центру надії сім’ї» (Family Hope Center).

Урочисте відкриття конференції почалося виступом Надзвичайного і Повноважного Посла України в Королівстві Норвегія п. Олександра Глібовича Цветкова, який наголосив на важливості співпраці між Україною та Норвегією в галузі медицини. Він зазначив, що нова українська методика відновного лікування, представлена на конференції, є хорошою візитною карточкою України у Європі.

Першим науковим виступом на конференції була презентація професора Карла Райхельта з Ріксгоспіталю про вплив особливостей харчування на перебіг неврологічних захворювань.


Жвавий інтерес аудиторій викликала презентація Системи інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації, яку проводили гості з України проф. Володимир Козявкін та лікар Олег Качмар. У цікавому та добре ілюстрованому виступі була представлена історія створення методу лікування, основні його компоненти, результати, а також висвітлені напрямки наукових досліджень колективу Міжнародної клініки відновного лікування. Під час виступу відбувся телеміст з клінікою в Трускавці і учасники конференції в Осло могли наживо поспілкуватися з пацієнтами клініки.

Про свій підхід до роботи з неповносправними пацієнтами розповів п. Метью Ньювел, директор «Центру надії сім’ї» з Пенсільванії, США. Разом зі своєю дружиною Керол він представив роботу центру, підходи до діагностики та документування стану пацієнтів.

Найновіші дані про стовбурові клітини та їх застосування в медицині були представлені професором Джоелом Гловером, керівником норвезького центру дослідження стовбурових клітин. У своєму виступі він акцентував, що на даний час немає науково обґрунтованих можливостей застосування стовбурових клітин для лікування дитячого церебрального паралічу.

Друга частина конференції була присвячена обговоренню шляхів покращення організації системи медичної допомоги неповносправним дітям в Норвегії. В дискусії взяли участь батьки пацієнтів, представники громадських організації та присутні на конференції члени Парламенту Норвегії. В приватних дискусіях обговорювалася також перспектива створення в Норвегії реабілітаційної клініки, розрахованої на застосування інтенсивних систем нейрореабілітації.

На завершенні конференції Олаф Йордал представив новий журнал "Дзеркало церебрального паралічу", у якому будуть опубліковані матеріали конференції.

Підсумовуючи роботу конференції голова оргкомітету, нейробіолог Френк Гувер, директор наукової лабораторії Типоген, яка займається вивченням біомаркерів при неврологічній патології, підкреслив важливість міжнародної співпраці для покращення допомоги неповносправним дітям.


Програма конференції на сайті www.usitor.com
© 2004-. Міжнародна клініка реабілітації. Політика конфіденційності © 2004-. WebMaisternia - TYPO3 CMS implementation & professional web development