Міжнародна клініка реабілітації Міжнародна клініка реабілітації


вул.Помірецька 37, 82200
Трускавець, Львівська обл., Україна
+38 (03247) 65200
EnglishGermanUkrainianRussianPolishEspañolFrançaisRomanianArabian
РЕАБІЛІТАЦІЯ ПАЦІЄНТІВ З ДИТЯЧИМ ЦЕРЕБРАЛЬНИМ ПАРАЛІЧЕМ (ДЦП)
newsКлінікаЛікуванняПацієнтамНаука ПублікаціїПро ДЦПВідгуки
Вхід в систему
Contacts
Links
Site Map


II Міжнародний конгрес "Нейрореабілітації-2010"


     HONcode accreditation seal.
Ми дотримуємося принципів кодексу медичних сайтів (HONcode principles)
Перевірити.

Updated: 14.06.2010


II Міжнародний конгрес "Нейрореабілітації-2010"1-2 червня 2010 р. в будівлі Уряду Москви проходив II міжнародний конгрес «Нейрореабілітація - 2010», присвячений основним питанням реабілітації хворих з травмами спинного мозку та дитячим церебральним паралічем.

Зустріч організована Російської національною асоціацією з боротьби з інсультом та Російською асоціацією зі спортивної медицини та реабілітації хворих та інвалідів за підтримки Міністерства охорони здоров'я і соціального розвитку Росії.

Велика наукова програма конгресу дозволила учасникам розширити уявлення про нові технології відновлення функцій хворих з травматичним пошкодженням спинного мозку, ДЦП та церебральним інсультом, про прикладне значення нових розробок вчених-клініцистів, фармакологів, педагогів, інженерів, організаторів охорони здоров'я та інших фахівців, що займаються дослідженнями у цій області.

У конференції взяли участь провідні наукові, клінічні та навчальні центри Російської академії медичних наук, Міністерства охорони здоров'я і соціального розвитку Росії, представники провідних лабораторій і фірм, що займаються розробкою обладнання для діагностики, відновлення функцій і полегшення адаптації до навколишнього середовища інвалідів.

Під час конгресу проходила сесія з основних проблем організації мультидисциплінарної реабілітації хворих з церебральним інсультом в регіональних і первинних судинних центрах, створених в рамках реалізації національної програми «Здоров'я» і Федеральної програми зі зниження смертності від серцево-судинних захворювань.

У перший день конгресу, на пленарному засіданні, було представлено доповідь «Система інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації», у якій висвітлені теоретичні основи реабілітаційного підходу, розробленого в Україні. Доповідач, завідувач відділу нейрофізіологічних досліджень Міжнародної клініки відновного лікування, Качмар Олег Олексійович, також ознайомив аудиторію з діяльність нещодавно створеної «Східноєвропейської академії дитячої інвалідності», спрямованої на становлення міжнародної співпраці, обміну досвідом і знаннями між науковими та клінічними центрами України, Росії і Білорусії. З практичними аспектами застосування нової технології відновного лікування можна було ознайомитися на майстер-класі «Інтенсивна реабілітація при ДЦП».

Програма конгресу на сайті Російської асоціації зі спортивної медицини та реабілітації хворих та інвалідів - www.sportmed.ru/files/program.pdf
© 2004-. Міжнародна клініка реабілітації. Політика конфіденційності © 2004-. WebMaisternia - TYPO3 CMS implementation & professional web development