Міжнародна клініка реабілітації Міжнародна клініка реабілітації


вул.Помірецька 37, 82200
Трускавець, Львівська обл., Україна
+38 (03247) 65200
EnglishGermanUkrainianRussianPolishEspañolFrançaisRomanianArabian
РЕАБІЛІТАЦІЯ ПАЦІЄНТІВ З ДИТЯЧИМ ЦЕРЕБРАЛЬНИМ ПАРАЛІЧЕМ (ДЦП)
newsКлінікаЛікуванняПацієнтамНаука ПублікаціїПро ДЦПВідгуки
Вхід в систему
Contacts
Links
Site Map


Конкурс малюнку “Світ очима дитини”


     HONcode accreditation seal.
Ми дотримуємося принципів кодексу медичних сайтів (HONcode principles)
Перевірити.

Updated: 14.07.2014


Конкурс малюнку “Світ очима дитини”


Завершився конкурс дитячих малюнків на тему “Світ очима дитини”. Багато пацієнтів,які проходили курс лікування у Міжнародній клініці відновного лікування та у Реабілітаційному центрі “Еліта” взяли участь у цьому конкурсі. Враховуючи велику кількість, різноманітність та цікавість творчих задумів, всі роботи потрібно особливо відзначити. Через малюнки можна багато що зрозуміти. Адже у малюнку дитина передає те, що її більше надихає на даний момент, будь-то історія її сім’ї, якийсь сюжет із життя , краса природи, свій рідний край чи декоративний малюнок.

Вибір переможців Конкурсу було дуже складним завданням, тому жюрі разом з адміністрацією Клініки та Центру вирішили нагородити всіх учасників грамотами та подарунками. Нагородження кожного учасника відбуватиметься в день приїзду пацієнта на наступний курс лікування, лише після попереднього зголошення у реєстратуру.

Всі роботи учасників Конкурсу експонуватимуться в холах Міжнародної клініки відновного лікування та Реабілітаційного центру “Еліта”, а також на веб-сайтах установ.

Переглянути конкурсні малюнки >>>>

Вітаємо учасників Конкурсу, їхніх батьків й усіх, хто долучився до організації та проведення конкурсу!
© 2004-. Міжнародна клініка реабілітації. Політика конфіденційності © 2004-. WebMaisternia - TYPO3 CMS implementation & professional web development