Міжнародна клініка реабілітації Міжнародна клініка реабілітації


вул.Помірецька 37, 82200
Трускавець, Львівська обл., Україна
+38 (03247) 65200
EnglishGermanUkrainianRussianPolishEspañolFrançaisRomanianArabian
РЕАБІЛІТАЦІЯ ПАЦІЄНТІВ З ДИТЯЧИМ ЦЕРЕБРАЛЬНИМ ПАРАЛІЧЕМ (ДЦП)
newsКлінікаЛікуванняПацієнтамНаука ПублікаціїПро ДЦПВідгуки
Вхід в систему
Contacts
Links
Site Map


4-а Міжнародна конференція з церебральних паралічів


     HONcode accreditation seal.
Ми дотримуємося принципів кодексу медичних сайтів (HONcode principles)
Перевірити.

Updated: 19.10.2012


4-а Міжнародна конференція з церебральних паралічів4-а Міжнародна конференція з церебральних паралічів відбулася в Пізі, Італія, 10-13 жовтня 2012 року.

Конференція була присвячена різним аспектам дитячого церебрального паралічу, від ранньої діагностики до стандартів медичної допомоги, а також нових підходів до реабілітації.
Понад шістсот учасників (лікарів, терапевтів, психологів, студентів та інших фахівців) з усього світу взяли участь у конференції.

Спеціальні лекції були присвячені останнім досягненням дитячої неврології. Обговорювалися нові дані експериментальних досліджень на тваринах, генетичних досліджень, вивчення стовбурових клітин та їх внесок у розуміння патогенезу та можливостей лікування ДЦП.

Значна увага приділялась оцінці якості життя пацієнта, особливо в період переходу до дорослого життя, яка інтерпретувалася в рамках Міжнародної класифікації функціонування (МКФ). Конференція включала пленарні лекції, семінари, симпозіуми, ранішні навчальні курси, які проводилися паралельно у шести аудиторіях.

Міжнародна клініка відновного лікування представила свій досвід використання технологій віртуальної реальності в руховій реабілітації у навчальному курсі та представила попереднє результати оцінки цієї системи у стендові доповіді.

Стенд “Web Based Home Rehabilitation Gaming System for Balance Training. Preliminary study.”
© 2004-. Міжнародна клініка реабілітації. Політика конфіденційності © 2004-. WebMaisternia - TYPO3 CMS implementation & professional web development