Міжнародна клініка реабілітації Міжнародна клініка реабілітації


вул.Помірецька 37, 82200
Трускавець, Львівська обл., Україна
+38 (03247) 65200
EnglishGermanUkrainianRussianPolishEspañolFrançaisRomanianArabian
РЕАБІЛІТАЦІЯ ПАЦІЄНТІВ З ДИТЯЧИМ ЦЕРЕБРАЛЬНИМ ПАРАЛІЧЕМ (ДЦП)
newsКлінікаЛікуванняПацієнтамНаука ПублікаціїПро ДЦПВідгуки
Вхід в систему
Contacts
Links
Site Map


27-а Конференція Європейської академії дитячої інвалідності


     HONcode accreditation seal.
Ми дотримуємося принципів кодексу медичних сайтів (HONcode principles)
Перевірити.

Updated: 03.06.2015


27-а Конференція Європейської академії дитячої інвалідності27-а щорічна конференція Європейської академії дитячої інвалідності відбулася 27-30 травня 2015 року в Копенгагені. Девіз конференції – новий Шлях через новий Рух.

Коло 600 учасників з усіх Європейських країн, а також з інших континентів взяли участь у цій щорічній зустрічі фахівці, які працюють з неповносправними дітьми.

Акцент конференції був на нових досягненнях та нових технологіях у допомозі дітям з особливими потребами. Оргкомітет конференції запросив провідних вчених у галузі нейропластичності, фізичної реабілітації, когнітивного розвитку та особливостей харчування для висвітлення наукових здобутків останніх років.

Протягом трьох днів учасники мали змогу зануритися у цікаві лекції, семінари, практичні демонстрації, скуштувати їжу, спеціально підібрану для розвитку нервової системи, а також взяти участь у побудові «мостів» не лише між фундаментальною наукою та клінічною практикою, а також у зворотному напрямку - від пацієнтів до наукових досліджень.

Співробітниками Міжнародної клініки відновного лікування були представлені свої досягнення в розробці нових технологій для реабілітації, а саме, інтернет систему крокових реабілітаційних ігор.

Стендова доповідь «Rehabilitation Computer Stepping Games for Patients with Cerebral Palsy» (pdf, 1.3 Mb)

Ці ігри розроблені спеціально для пацієнтів з руховими порушеннями та допомагають удосконалити крокові рухи, рівновагу, швидкість рухової реакції та когнітивні здібності. Важливо, що кожна гра може бути індивідуально налаштована відповідно до рівня моторного розвитку пацієнта.

Нагадуємо, що всі пацієнти, які раніше були на курсі лікування в Міжнародній клініці відновного лікування або в Реабілітаційному центрі «Еліта» можуть отримати безкоштовний доступ до системи віртуальної реабілітації та застосовувати крокові реабілітаційні ігри вдома. Детальніше на сторінці www.rehagame.com
© 2004-. Міжнародна клініка реабілітації. Політика конфіденційності © 2004-. WebMaisternia - TYPO3 CMS implementation & professional web development