Міжнародна клініка реабілітації Міжнародна клініка реабілітації


вул.Помірецька 37, 82200
Трускавець, Львівська обл., Україна
+38 (03247) 65200
EnglishGermanUkrainianRussianPolishEspañolFrançaisRomanianArabian
РЕАБІЛІТАЦІЯ ПАЦІЄНТІВ З ДИТЯЧИМ ЦЕРЕБРАЛЬНИМ ПАРАЛІЧЕМ (ДЦП)
newsКлінікаЛікуванняПацієнтамНаука ПублікаціїПро ДЦПВідгуки
Вхід в систему
Contacts
Links
Site Map


Котеляк Оксана Зенонівна


     HONcode accreditation seal.
Ми дотримуємося принципів кодексу медичних сайтів (HONcode principles)
Перевірити.

Updated: 14.07.2014


Котеляк Оксана Зенонівналікар дитячий невролог

1992 рік  - курси спеціалізації "Рефлексотерапія” при Львівському медичному інституті. 
1993 рік  - курси по діагностиці та лікуванню за методикою Войта при Hімецькій академії розвитку та реабілітації в м. Мюнхені. 
1995 і 1997
роки 
- курси підвищення кваліфікації за темою “Актуальні питання діагностики, клініки і лікування уражень нервової системи” та “Актуальні питання ЯМР та КТ обстежень хворих ДЦП” при Харківському НДІ неврології і психіатрії ім. В.П.Протопопова. 
1996 рік  - курс підвищення кваліфікації в соціал-педіатричній дитячій клініці м. Зігена, Німеччина та курс в ортопедичній клініці м. Мюнстер, Німеччина на тему “ Нові методи реабілітації пацієнтів з перинатальною патологією та ДЦП. Рання діагностика та лікування“. 
1999 рік  - курс підвищення кваліфікації при КМАПО на тему “Нові технології в реабілітації”. 
2003 рік  - курс стажування та інформації з питань дитячої неврології при Харківському НДІ неврології і психіатрії ім. В.П.Протопопова. 
2005 рік  - курси підвищення кваліфікації при КМАПО на тему “Нові технології в реабілітації”. 
Щорічно - лікуючий лікар понад 300 українських та іноземних пацієнтів, застосовує сучасні методи реабілітації для неврологічних хворих, проводить консультативний прийом. Є співавтором створення авторської комп’ютерної програми “Обстеження хворих”, Мобілізуюча гімнастика в Системі Інтенсивної Нейрофізіологічної Реабілітації”. Займається створенням та впровадженням в лікувальний процес принципово нової системи динамічної корекції рухів – Біокоректор “Спіраль”. З 2004 року займається розробкою програми ранньої реабілітації та її використанням на базі реабілітаційного центру „Еліта”.

Регулярно приймає участь в науково-практичних конференціях в Україні та за кордоном (м. Мюнхен, м. Гамм, м. Мюнстер, м. Зіген – Німеччина, м. Бріксон, Італія), має 6 наукових робіт, надрукованих в медичних виданнях України та за кордоном.
© 2004-. Міжнародна клініка реабілітації. Політика конфіденційності © 2004-. WebMaisternia - TYPO3 CMS implementation & professional web development