Наукова робота Наукова робота в Міжнародній клініці відновного лікування традиційно тісно пов’язана з лікувальним процесом. Наші дослідження спрямовані в першу чергу на поглиблене вивчення особливостей застосування різних методів реабілітації пацієнтів з органічними ураженнями нервової системи, а також на творчий розвиток та удосконалення нашої системи реабілітації.
Сформована за довгі роки дослідницької та практичної роботи, Трускавецька школа реабілітації відома не тільки в Україні, але і в багатьох країнах світу. В даний час в клініці працює 1 доктор наук, 4 кандидати медичних наук. Ознайомитися з тематикою та основними положеннями дисертаційних робіт наших працівників можна на сторінці „Дисертації працівників”.
Лікарі та науковці клініки приймають активну участь в національних та міжнародних конгресах, конференціях та семінарах. В рубриці „Наукові конференції” представлена інформація про деякі останні важливі наукові форуми.
Результати нашої діяльності відображені в чисельних монографіях, статтях та тезах виступів, з якими ви можете ознайомитися на сторінці „Публікації”.
Наукова робота клініки ведеться в тісній співпраці з Київською медичною академією післядипломної освіти ім. Шупика, Українським НДІ клінічної та експериментальної неврології та психіатрії, Львівським медичним університетом, Мюнхенським дитячим центром та ін. Одним з актуальних завдань є проведення, сумісно з авторитетними медичними установами світу, сліпого рандомізованого клінічного дослідження ефективності системи лікування за методом Козявкіна відповідно до стандартів доказової медицини.
Наша установа є філіалом кафедри медичної реабілітації, фізіотерапії та курортології Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П.Шупика. Починаючи з 1999 року на нашій базі регулярно проводяться цикли тематичного вдосконалення лікарів різних спеціальностей “Нові технології в медичній реабілітації”. Детальніше про це на сторінці „Курси підвищення кваліфікації”.
Співробітниками Міжнародної клініки відновного лікування здійснено переклад класифікації великих моторних функцій (Gross Motor Function Classification System - GMFCS) на українську мову. Система класифікації GMFCS застосовується для об’єктивної оцінки рівня моторних порушень у дітей з церебральним паралічем базуючись на їх функціональних можливостях, потребі у допоміжних пристроях та можливостях пересування.
В травні 2010 року для розвитку системи навчання, підтримки наукових досліджень та впровадження нових технологій у практику допомоги дітям інвалідам була створена Східно Європейська академія дитячої інвалідності.
|
 |