Міжнародна клініка реабілітації Міжнародна клініка реабілітації


вул.Помірецька 37, 82200
Трускавець, Львівська обл., Україна
+38 (03247) 65200
EnglishGermanUkrainianRussian
РЕАБІЛІТАЦІЯ ПАЦІЄНТІВ З ДИТЯЧИМ ЦЕРЕБРАЛЬНИМ ПАРАЛІЧЕМ (ДЦП)
newsКлінікаЛікуванняПацієнтамНаука ПублікаціїПро ДЦПВідгуки
Вхід в систему
Contacts
Links
Site Map


Спільний проект Міжнародної клініки медичної реабілітації та Cambridge Medical & Rehabilitation Center


     HONcode accreditation seal.
Ми дотримуємося принципів кодексу медичних сайтів (HONcode principles)
Перевірити.

Updated: 14.07.2014

09.08.2017
Спільний проект Міжнародної клініки медичної реабілітації та Cambridge Medical & Rehabilitation Center
Дорогі друзі, з гордістю ділимось черговими досягненнями наших медичних працівників та педагогів, які створили унікальний навчальний курс за Методом професора Козявкіна!
8 серпня 2017 року розпочато навчальний курс за програмою Cerebral Palsy Treatment Programme Using Professor Kozyavkin Method у навчальному центрі «Education and Certification Centre by Kozyavkin Method» на базі Міжнародної клініки відновного лікування (м.Трускавець, Україна).

Навчання проводиться для міжнародних медичних спеціалістів з Філіппін, Єгипту, Кіпру та інших країн, які будуть працювати в рамках інтернаціонального проекту співпраці між CMRC – Cambridge Medical & Rehabilitation Center (ОАЕ) та ICMR - International Clinic of Medical Rehabilitation (Кіпр) по впровадженню Методу професора Козявкіна в Об'єднаних Арабських Еміратах і суміжних державах Близького Сходу.

Враховуючи успішність Методу Козявкіна, велику його актуальність та важливість для пацієнтів з ОАЕ, розроблено стратегічні завдання для реалізації проекту.

Всі учасники програми прагнуть досягти головної цілі у реабілітації пацієнтів з церебральним паралічем - покращення якості їхнього життя!
« назад до списку новин
© 2004-. Міжнародна клініка реабілітації. Політика конфіденційності © 2004-. WebMaisternia - TYPO3 CMS implementation & professional web development