Міжнародна клініка реабілітації Міжнародна клініка реабілітації


вул.Помірецька 37, 82200
Трускавець, Львівська обл., Україна
+38 (03247) 65200
EnglishGermanUkrainianRussian
РЕАБІЛІТАЦІЯ ПАЦІЄНТІВ З ДИТЯЧИМ ЦЕРЕБРАЛЬНИМ ПАРАЛІЧЕМ (ДЦП)
newsКлінікаЛікуванняПацієнтамНаука ПублікаціїПро ДЦПВідгуки
Вхід в систему
Contacts
Links
Site Map


Професора Хубертуса фон Фосса нагороджено Орденом Святого Пантелеймона


     HONcode accreditation seal.
Ми дотримуємося принципів кодексу медичних сайтів (HONcode principles)
Перевірити.

Updated: 14.07.2014

11.08.2017
Професора Хубертуса фон Фосса нагороджено Орденом Святого Пантелеймона
Вітаємо нашого хорошого друга, колегу по багатьох спільних проектах, керівника Мюнхенського дитячого реабілітаційного центру, відомого німецького лікаря-педіатра, професора Хубертуса фон Фосса – з отриманням відзнаки за професіоналізм і милосердя “Орден Святого Пантелеймона” в номінації «Міжнародне співробітництво в охороні здоров’я»!


Хубертус як ніхто інший заслуговує цю нагороду, адже його справи говорять самі за себе: за 25 років діяльності в Україні за його сприяння створено близько 100 реабілітаційних центрів для дітей з ураженнями нервової системи, де уже проліковано більше 20 тисяч хворих, закуплено різноманітне обладнання для ОХМАДИТУ, надається допомога дітям у токсикологічних відділеннях, організовуються навчання українських лікарів у Німеччині та ін.

Загалом за роки співпраці з Україною з допомогою ХУБЕРТУСА фон Фосса було реалізовано медичні проекти, загальна вартість яких склала 25 млрд євро.

На фото(зліва на право):

директор Українського медичного центру реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи МОЗУ, лауреат Ордену Святого Пантелеймона, заслужений лікар України - Мартинюк Володимир;

Хубертус фон Фосс - директор Мюнхенського дитячого реабілітаційного центру, доктор медицини, доктор психології, професор, лауреат Ордену Святого Пантелеймона.

Козявкін Володимир - генеральний директор Міжнародної клініки відновного лікування, доктор медичних наук, Герой України, Заслужений діяч науки та техніки України, Лауреат Ордену Святого Пантелеймона.
« назад до списку новин
© 2004-. Міжнародна клініка реабілітації. Політика конфіденційності © 2004-. WebMaisternia - TYPO3 CMS implementation & professional web development