Міжнародна клініка реабілітації Міжнародна клініка реабілітації


вул.Помірецька 37, 82200
Трускавець, Львівська обл., Україна
+38 (03247) 65200
EnglishGermanUkrainianRussian
РЕАБІЛІТАЦІЯ ПАЦІЄНТІВ З ДИТЯЧИМ ЦЕРЕБРАЛЬНИМ ПАРАЛІЧЕМ (ДЦП)
newsКлінікаЛікуванняПацієнтамНаука ПублікаціїПро ДЦПВідгуки
Вхід в систему
Contacts
Links
Site Map


Візит В.І. Козявкіна з командою лікарів у м. Сянок, Польща


     HONcode accreditation seal.
Ми дотримуємося принципів кодексу медичних сайтів (HONcode principles)
Перевірити.

Updated: 14.07.2014

25.08.2017
Візит В.І. Козявкіна з командою лікарів у м. Сянок, Польща
18-19 серпня 2017 року Володимир Козявкін разом з командою лікарів МКВЛ, а також спільно з головою ГО «Європейська інтеграція України» Іваном Цегеньком відвідали місто Сянок (Польща), де цього вересня пройде спільна Українсько-Польська медично-реабілітаційна Конференція.
Гостей з України приймав віце-староста Сяноцького повіту Вацлав Кравчик, котрий безпосередньо займається підготовкою конференції. Польська сторона також провела екскурсію місцевим Інститутом медицини, осередком авіаційної медицини, а також була нагода зустрітися з директором Сяноцького шпиталю.

Під час наради з робочою групою, Козявкін В.І. висловив своє задоволення підготовкою та організацією майбутньої події. Також Володимира Ілліча приємно вразила наявна медична інфраструктура невеликого польського містечка.

Вацлав Кравчик, який займається організацією конференції, наголосив, що даний захід пройде під патронуванням Маршалка Польського Сейму Марека Кухцинського, що свідчить про підтримку з боку польської влади. Одним з головних завдань конференції, є привернення уваги до проблеми зростання кількості дітей з ураженнями нервової системи в світі.

Іван Цегенько, голова ГО «Європейська інтеграція України» зазначив: «Ми хочемо показати європейцям, що Україна, попри труднощі зі становленням, має не тільки дешеву робочу силу і сировину, але й унікальні технології та методики, в тому числі такі унікальні, як метод реабілітації професора Козявкіна».

Читайте розширену статтю на сайті:

evrointegracia.org.ua/wordpress/візит-професора-козявкіна-в-сянок/
« назад до списку новин
© 2004-. Міжнародна клініка реабілітації. Політика конфіденційності © 2004-. WebMaisternia - TYPO3 CMS implementation & professional web development