Міжнародна клініка реабілітації Міжнародна клініка реабілітації


вул.Помірецька 37, 82200
Трускавець, Львівська обл., Україна
+38 (03247) 65200
EnglishGermanUkrainianRussian
РЕАБІЛІТАЦІЯ ПАЦІЄНТІВ З ДИТЯЧИМ ЦЕРЕБРАЛЬНИМ ПАРАЛІЧЕМ (ДЦП)
newsКлінікаЛікуванняПацієнтамНаука ПублікаціїПро ДЦПВідгуки
Вхід в систему
Contacts
Links
Site Map


Візит делегації із Саудівської Аравії


     HONcode accreditation seal.
Ми дотримуємося принципів кодексу медичних сайтів (HONcode principles)
Перевірити.

Updated: 14.07.2014

18.09.2017
Візит делегації із Саудівської Аравії
В період з 12.09 по 13.09. в МКВЛ перебувала делегація фахівців у галузі медичної реабілітації та фізіотерапії Міністерства охорони здоров’я Королівства Саудівська Аравія з метою ознайомлення з інноваційним методом професора Козявкіна, як високоефективною технологією лікування пацієнтів.
В Саудівській Аравії діє план реформування “Vision 2030”, де одним ключових моментів є реформування медичної сфери шляхом залучення в країну кращих практик та методик лікування в світі. В галузі реабілітації метод професора Козявкіна розглядають як один із найперспективніших та такий, що дає реальні результати. Саме тому основною метою візиту делегації в Трускавець було детальне ознайомлення із процесом реабілітації в МКВЛ, ознайомлення із науково-практичною діяльністю клініки, обговорення шляхів та напрямків взаємної співпраці.

По закінченню робочого візиту представники із Саудівської Аравії висловили своє захоплення роботою, яку проводить професор Козявкін в своїй клініці. А результати цієї роботи вони побачили на кожному пацієнті і задоволення самих пацієнтів від отриманого лікування.

По приїзду до дому, в Саудівську Аравію, робоча група повинна відзвітуватись за результати поїздки своєму уряду, яке уже в подальшому буде приймати рішення щодо спільної співпраці.

А ми в свою чергу надіємось, що ця співпраця відбудеться і дозволить дітям цієї країни отримувати лікування за методом професора Козявкіна та приносити їм вагомі результати.
« назад до списку новин
© 2004-. Міжнародна клініка реабілітації. Політика конфіденційності © 2004-. WebMaisternia - TYPO3 CMS implementation & professional web development