International Clinic of Rehabilitation International Clinic of Rehabilitation


Pomiretska Str. 37, 82200
Truskavets, Ukraine
+38 (03247) 65200
EnglishGermanUkrainianRussian
REHABILITATION OF PATIENTS WITH CEREBRAL PALSY (CP)
NewsClinicTreatmentFor PatientsSciencePublicationsAbout CPGuestbook
Login into system
Contacts
Links
Site Map


Візит делегації із Саудівської Аравії

     HONcode accreditation seal.
We comply with the HONcode standard for health trust worthy information:
verify here.

Updated: 14.07.2014

18.09.2017
Візит делегації із Саудівської Аравії
В період з 12.09 по 13.09. в МКВЛ перебувала делегація фахівців у галузі медичної реабілітації та фізіотерапії Міністерства охорони здоров’я Королівства Саудівська Аравія з метою ознайомлення з інноваційним методом професора Козявкіна, як високоефективною технологією лікування пацієнтів.
В Саудівській Аравії діє план реформування “Vision 2030”, де одним ключових моментів є реформування медичної сфери шляхом залучення в країну кращих практик та методик лікування в світі. В галузі реабілітації метод професора Козявкіна розглядають як один із найперспективніших та такий, що дає реальні результати. Саме тому основною метою візиту делегації в Трускавець було детальне ознайомлення із процесом реабілітації в МКВЛ, ознайомлення із науково-практичною діяльністю клініки, обговорення шляхів та напрямків взаємної співпраці.

По закінченню робочого візиту представники із Саудівської Аравії висловили своє захоплення роботою, яку проводить професор Козявкін в своїй клініці. А результати цієї роботи вони побачили на кожному пацієнті і задоволення самих пацієнтів від отриманого лікування.

По приїзду до дому, в Саудівську Аравію, робоча група повинна відзвітуватись за результати поїздки своєму уряду, яке уже в подальшому буде приймати рішення щодо спільної співпраці.

А ми в свою чергу надіємось, що ця співпраця відбудеться і дозволить дітям цієї країни отримувати лікування за методом професора Козявкіна та приносити їм вагомі результати.
« back to news list
© 2004-. International Clinic of Rehabilitation. Privacy Policy © 2004-. WebMaisternia - TYPO3 CMS implementation & professional web development