International Clinic of Rehabilitation International Clinic of Rehabilitation


Pomiretska Str. 37, 82200
Truskavets, Ukraine
+38 (03247) 65200
EnglishGermanUkrainianRussian
REHABILITATION OF PATIENTS WITH CEREBRAL PALSY (CP)
NewsClinicTreatmentFor PatientsSciencePublicationsAbout CPGuestbook
Login into system
Contacts
Links
Site Map


Результати дослідження впливу біомеханічної корекції хребта на спастичність м'язів

     HONcode accreditation seal.
We comply with the HONcode standard for health trust worthy information:
verify here.

Updated: 14.07.2014

02.10.2017
Результати дослідження впливу біомеханічної корекції хребта на спастичність м'язів
Науковий колектив Міжнародної клініки відновного лікування готовий представити результати рандомізованого клінічного дослідження з вивчення короткотермінового впливу біомеханічної корекції хребта на спастичність м’язів у пацієнтів з дитячим церебральним паралічем.


Нагадаємо, що суть дослідження полягала у рандомізації пацієнтів у дві групи – експериментальну та контрольну. Було проведено два види втручань: експериментальній групі виконувано біомеханічну корекцію хребта, а пацієнтам з контрольної групи – її імітацію. Таким чином, в експериментальних умовах оцінювався короткотерміновий вплив корекції хребта на спастичність м’язів та спритність рухів руки у пацієнтів з ДЦП. Для вимірювання спастичності до та після втручання застосовувався апарат Neuroflexor. Завдяки його об’єктивним показникам вдалося суттєво підвищити точність вимірювання впливу.

Отримані результати демонструють достовірне зниження в експериментальній групі показника, що відповідає за спастичність; в контрольній групі було виявлене незначне зниження, котре не можна вважати достовірним.

Ці дані дозволяють зробити висновок, що спастичність м’язів у пацієнтів з ДЦП знижується під впливом біомеханічної корекції хребта.

Науковий колектив висловлює щиру подяку усім пацієнтам та їхнім батькам, котрі взяли участь у нашому дослідженні, а також колегам за сприяння та допомогу в його проведенні!
« back to news list
© 2004-. International Clinic of Rehabilitation. Privacy Policy © 2004-. WebMaisternia - TYPO3 CMS implementation & professional web development