International Clinic of Rehabilitation International Clinic of Rehabilitation


Pomiretska Str. 37, 82200
Truskavets, Ukraine
+38 (03247) 65200
EnglishGermanUkrainianRussian
REHABILITATION OF PATIENTS WITH CEREBRAL PALSY (CP)
NewsClinicTreatmentFor PatientsSciencePublicationsAbout CPGuestbook
Login into system
Contacts
Links
Site Map


VII-ма щорічна конференція з питань ДЦП в Москві

     HONcode accreditation seal.
We comply with the HONcode standard for health trust worthy information:
verify here.

Updated: 14.07.2014

03.11.2017
VII-ма щорічна конференція з питань ДЦП в Москві
30-31 жовтня 2017 року в Москві відбулась VII-ма міждисциплінарна науково-практична конференція з міжнародною участю «Дитячий церебральний параліч та інші порушення рухів у дітей».


Конференція проходила під егідою Департаменту охорони здоров'я Москви і Науково-практичного центру дитячої психоневрології під керівництвом заслуженого лікаря Російської Федерації, д.м.н., професора Батишевої Т.Т.

На два дні, конференція стала майданчиком для обміну досвідом та науковими ідеями між фахівцями Росії, України, Казахстану, Італії, Вірменії та інших країн. У заході взяли участь понад 600 спеціалістів у сфері неврології, ортопедії, реабілітології, педіатрії, нейрофізіології, нейрохірургії та лікувальної фізкультури.

Окрема сесія конференції була присвячена пам’яті видатного дитячого невролога, професора Ксенії Олександрівни Семенової, котра пішла з життя 6 жовтня 2017 року.

Результати роботи наукового колективу Міжнародної клініки відновного лікування на конференції представили завідувач відділення інноваційних технологій Олег Качмар та науковий співробітник клініки Олесь Матюшенко. В доповіді, яка відкривала другий день конференції, було представлено результати клінічних досліджень впливу спінальної маніпуляції за методом професора В.І. Козявкіна на спастичність м'язів у пацієнтів з ДЦП.
« back to news list
© 2004-. International Clinic of Rehabilitation. Privacy Policy © 2004-. WebMaisternia - TYPO3 CMS implementation & professional web development